Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 14-15 évesen mi fér bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 évesen mi fér bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy mit lehet csinálni,és ha például tetszik egy fiu akkor,hogyan kell nem nyomulósan közeledni??és az gond ha nem akarom elmondani a szüleimnek,hogy ha majd járni fogok valakivel?mert majd én szeretnék,de ők nem nagyon támogatnák..:S

2013. júl. 11. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolatba igazából minden ami nem sexuális! Csók, kézfogás ilyenek, a többi ráér majd 1,2 év múlva:))


Közeledni pedig, kérdez tőle többször, beszélgess vele:)

2013. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szexuális semmiképp...bár mostanába egyre többen veszítik el 14-15 évesen,de én nem fogok közéjük tartozni:)
2013. júl. 11. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz csak én is 15 vagyok deee örülök hogy vannak ilyen lányok akik nem egyből mindent csinálnak:)
2013. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Törvényileg mivel 14 elmúltál így lefeküdhetsz szinte bárkivel. Vannak akiket ez vonz és vannak akiket nem. Mindenkinek a saját igénye számít. Nem lehet azt mondani hogy minden tizenéves tegye ezt vagy azt. Az nem megy. Azt csináld amire vágysz. Ha azt teszed akkor az bele fog férni. De azt semmiképp se hagyd hogy a srác pakoljon neked a "belefér" ládába!!! Csak azt csináld amit te akarsz, ne azt amit a másik.

26F

2013. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2013. júl. 18. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!