Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a beteges féltékenységemmel?

Figyelt kérdés
Régebben nem volt rám jellemző, de amióta a barátom egyre gyakrabban a haverjainál tölti az estét, meg bárokban, egyre több a tányércsapkodás és az egetrengető veszekedések. Azonnal az a mániám, hogy biztos csajozni megy és megcsal. Nem tudom már kezelni,próbálom, de nem megy, s már a barátomon is látszik, hogy kezd nála betelni a pohár :(

2013. júl. 15. 20:07
 1/5 D'a ***** válasza:
ezzel nem tudsz mit csinálni..vége a bizalomnak..nem bízol meg benne az már rég rossz..szakíts..
2013. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ywerd ***** válasza:
100%

Ahogy eddig tapasztaltam egy nő három ok miatt lehet féltékeny:

1. oka van rá

2. önértékelési probléma,nem tartja magát elég jónak,elegendőnek a másik fél számára

3. neki jut eszébe a félrelépés,de kivetíti a másikra

De legbiztosabban a féltékenységgel űzöd el.Előbb utóbb nála fog betelni a pohár és azt mondja magában,ha már állandóan igaztalanul vagyok ezzel vádolva,akkor csak félremegyek,hadd legyen a másiknak igaza.Tönkreteszed ezzel a kapcsolatotokat.Változtass,beszéljetek miért van szüksége erre,és te meg gondolkodj el honnan ered a féltékenységed,mert kisajátítani a másikat nem lehet.Ha nincs meg az önálló tere egy embernek a párkapcsolatban,az mindig feszülséghez vezet.

2013. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyan olyan vagyok mint te.. csak én együtt élek a barátommal, és nem megy nélkülem sehova(pedig szoktam mondani h menjen, ha akar) de nekem is mániám az, hogy tuti megcsalt, vagy megcsal, stb, találkozgat valakivel, smsezik valakivel, stbstb sorolhatnám. Utálom magam emiatt, és tegnap kimondta, hogy nem bírja tovább, elgyen vége..elgondolkoztam, és kértem hogy adjon egy esélyt, megpróbálok változni.. megkaptam az esélyt, most rajtam áll minden... és utolsó.. teljesen igaz az a 3 ok.. rám a 2. a legigazabb sajnos.. pedig nem vagyok ronda meg semmi.. :/ kérdező, ha nagyon szereted, és nem akarod elveszíteni, akkor próbálj meg változni, mert mikor majd betelik a pohár és szakít, akkor már lehet hogy késő lesz.. :/
2013. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 2. teljesen igazad van! 3. tényleg úgy látom, semmi okod a féltékenykedésre, ahogy nekem se lenne - bár az én párom gyakran eljár otthonról, de a szívem mélyén tudom, h amennyire imád, nem tudna megcsalni. Próbáljunk urrá lenni a féltékenységünk felett... Nekem is borzasztóan nehéz, napról-napra nehezebb :(((
2013. júl. 16. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, az egyik exem is ilyen volt. Gyakran kérdeztem tőle az ilyen tányércsapkodásoknál, hogy miért vagyunk együtt, mert amit ő művel az minden csak bizalom nem. Mindenkit elhagynak aki ezt csinálja.
2013. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!