Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét tegyek a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét tegyek a féltékenységemmel? És az övével?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal és elég rosszul kezdtük az ismerkedést: sokat beszéltünk az exeinkről, az ''előéletünkről''. Voltak komoly kapcsolatai, néhányszor félrelépései, mert nem kapott meg mindent, én pedig a tartós kapcsolataim között (mikor szingli voltam) pár alkalommal voltam egy ffival szexualitás terén. Nos, talán emiatt, meg az alap természetünkből fogva féltékenyek vagyunk. Ő rendkívül dögös és helyes pasi, én (állítása szerint) pedig maga vagyok a gyönyörűség.


Sokszor hajba kapunk, hogy FB-on lájkolunk, közzéteszünk, levelezünk másnak a múltbeli személyeknek, illetve őt telefonon és SMS-ben is kereste már ex, engem pedig levelezéskor exem.


Jelenleg is olyan vita volt, ami abból indult ki, hogy én készítettem a páromnak erotikus képeket, mire megkaptam, hogy biztos másnak is küldtem... Mire én megérdeklődtem, hogy hol a bizalom? Bezzeg ő komment, stb.


Nem tudunk megbízni a másikban, de ezt nem valljuk be, se magunknak, se a másiknak. Szeretnék bízni benne, de amint meglátok egy képet, amit lájkol, feszült leszek (idegroncs vagyok, viccen kívül!), ő szintén.


Mit lehetne tenni????? A kapcsolatunk amúgy a szülői háttértől eltekintve maga a MENNY!!!! Leírhatatlanul boldogok vagyunk, nevetünk, mindent megbeszélünk és... minden tökéletes, ezeken kívül. De tényleg. Meg kellene oldani ezt, de nem tudom, hogyan... Kérlek, adjatok ötletet, mert a kapcsolatunk NEM mehet tönkre, el akar jegyezni még az idén!!! Én szeretem őt és ő is engem. Tényleg nem bírjuk egymás nélkül!!!!


L/22, F/32


2013. jún. 9. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel.
2013. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ideje lenne. De kaphatnék egyéb segítséget?
2013. jún. 9. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit kéne még? Talán próbáljáttok meg elfelejteni a régi sérelmeket, tiszta lappal indítani, nem kivágni a hisztériát minden hülyeségen, nem tulajdonként kezelni egymást, és akkor nem lesz ilyen probléma.
2013. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. jún. 9. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Érettebben kellene gondolkodnotok,és nem egymást agyát húzni.Facebook-kal nem kell foglalkozni,ott mindenki like-ol mindenkit,és mindenki kommentel mindenki alá,de az utcán szinte meg sem ismerik egymást.:)

Szóval a lényeg,hogy legalább az egyikőtök felnőhetne!

2013. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!
2013. jún. 10. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi most csináltunk küzüs facebookot!pont emiatt:)

A.

2013. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
közös*
2013. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!