Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a párotokkal át kellett menni egy rossz dolgon, pl. (nálunk flört)?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,és azóta úgy érezzük egymás mellett magunkat,mintha csak most jöttünk volna össze!Boldogok vagyunk!!!

Miért ilyenkor nyílik fel az ember szeme,nem lehet az ilyen dolgokat elkerülni,kizárni?



2013. júl. 16. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem a kérdést. Mi a baj a flörttel? Ha mással csinálta, az néha belefér, ha nem komolyan gondolja. Nálam a rossz dolgok nem ilyen piti dolgokat jelent.
2013. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen nagyobb gondotok.
2013. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ebben mi a kérdés? Tanulj meg fogalmazni!
2013. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdés,hogy veletek történt már ilxen hasonló dolog,ami nem szskítással végződött!
2013. júl. 16. 15:43
 5/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen nálunk is. Szépen rendbe raktuk a dolgainkat. és most ( 1 éve) olyan, mint amikor öszejöttünk. Felhőtlen és boldog szerelem :D
2013. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nálunk a probléma nem itt kezdődik. Nekünk azon kellett túllépni, hogy nem lehet gyerekünk az én hibámból! Én ezt nevezem rossz dolognak.


Egy flörtnél nagyobb gondotok tényleg ne legyen!


27/N

2013. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acelsziv ***** válasza:
Utolsó: hogyhogy a te hibád? valami orvosi gond?
2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!