Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak tanácsát, véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tanácsát, véleményét várom! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A bizalom elvesztése és megbocsájtás témakörről lenne szó. Aki tapasztalt és hajlandó segíteni, az kérem írjon privátban.

2013. júl. 17. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kíváncsi rá, úgyis szakítás lesz belőle, kár halogatni. Tapasztalat.
2013. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Miért mi írjunk, amikor te akarsz valamit?

Írd le röviden a problémát, aztán aki akar reagál rá.

2013. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ywerd ***** válasza:

Magyarul megcsalt,te meg megbocsáss neki v nem.Kérdés mi vitte rá hogy megcsaljon,ha hibásnak érzed magad te iss ebben,bocsáss meg neki,és változtassatok mindketten.

Remélem nem találtam el :P

2013. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem találtad el utolsó, pedig lehet, hogy ez még jobb eset lenne, mint a miénk..
2013. júl. 17. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de látatlanban megmondom, hogy a bizalmat visszakapni nem lehet. Olyan, mint a héliumos lufi: kapkodhatsz utána, de úgysem kapod el.
2013. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom. Ha akarsz privatban ird le mi a gond. A bizalom amugy nem heliumos lufi. Ha nincs nem is volt soha es amikor talatal vegre valamit ami "gyanus" akkor onnantol mondogatod, hogy mar nincs bizalom. De valojaban soha nem is biztal a masikban. Ha biztal volna el sem hinned amikor latsz valami "gyanusat" mert bizol benne!!!!
2015. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!