Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Főleg férfiak véleményét várom

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy lányok írják, hogy

- most akkor csak arra kellek neki? csak meg akar dugni?

és ugye ilyenkor kialakul a férfiakról az a vélemény, hogy de szemetek, meg hogy csak arra kell nekik a nő, csak a farkuk után mennek


Az én véleményem az, hogy ugye az ismerkedésnél a külső vonzza a férfiakat, de lányról meg kiderül időközben, hogy buta/nincs önálló gondolata/nem lehet semmiről beszélgetni vele, mert a két fél esetleg nincs azonos szinten, de azért a testi vonzalom meg van.


Van ebben igazság? férfiaktól kérdem, hogyha már tényleg csak arra kell a lány, akkor ez a fenti okok miatt van így?


2009. máj. 26. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

10-ből 8 alkalommal igaz, magyarul kb. 80%ban. De vannak azért normális fiúk is, mint mondjuk én ;DD. Soha sem tudnék azért járni egy lánnyal mert nincs jobb, egyszerűen nem tudnám őket megbántani. Pedig már 3-4 alkalmam lett volna ilyenre, ráadásul nagyon vágynék egy igazi bnőre:).

Bocsi kicsit elkanyarodtam, de remélem segítettem :).

2009. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, amelyik esetben így van (ez az ok), de általában már az elejétől kezdve tudják ezek a pasik, hogy csak arra kell...
2009. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én pasi vagyok. nekem nem csak dugásra kell egy csaj. volt már olyan barátnőm akivel 3 hónapig jártam és úgy szakítottunk, h nem is dugtunk mert még nem állt készen amúgyse. mellesleg nem is illettünk össze mert ő más volt mint én lelkileg stb. nem erőltettem megértettem. de itt te az összeilésre is kitérsz, h a lány más mint a fiú pl, de tetszenek egymásnak. ez szerintem nem vészes, meg lehet szokni egymást ha meg nem tudja elfogadni az egyik a másikat olyannak amilyen akkor ez van az már szívás.
2009. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szellemileg nem illünk össze, akkor megmondom neki, hogy ez így nem jó, ne kínozzuk egymást. Viszont utána nem fogom dugdosni, hiába van istennő teste.:)

Bár ha megkér, hogy legyünk szexpartnerek, amíg egyikőnknek sincs senkije, addig bennevagyok!:P

2009. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, kihagytam: amiről te beszelsz ez a tipikus plázakur va szimptóma, hogy csak kefélni jó, mert mindenen röhögcsél és érettségi után megy keresni a pénzes pasikat :). Bocsánat ha esetleg nyers voltam, de ez az én véleményem.
2009. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy az ismerkedésnél a kűlső ami először jön szóba (de a nők is először ez alapján döntenek, ezért nincs nekem esélyem...:S). De egy kapcsolat nem csak arról szól, és ezért fontos a felek személyisége- szerintem. Én például biztosan nem járnék olyannal, akivel nem lehet két értelmes szót váltani, mert annyira idióta... ÉS, lehet akármilyen cicababa, ha nem tudnánk érzelmileg közelebb kerülni egymáshoz, akkor "arra" sem kellene... Én a meghitt, bensőséges kapcsolatokat keresném, mindenképp hosszútávra, szoktam mondani, hogy "a legnagyobb hülyeségnek azt tartom, ha azt mondja valaki, hogy szeretné magát kiélni... Nekem egész életemre elég EGYETLEN nő, akit szeretek, és aki viszont szeret... Vele jó lesz szeretkezni..."

De manapság tényleg azt látni, hogy mindenki (és szerintem nem csak a férfiak) leginkább a szexuális élvezeteket hajszolják, nem pedig a komoly kapcsolatokat. Engem ez elszomorít...


19/F

2009. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézzétek már meg, hogy ezek a csajok milyen pasikkal mászkálnak. Dealerekkel, akiknek van pénzük, kocsijuk, bicepszük és pont annyi eszük, mint ezeknek a csajoknak. Megtalálja a zsák a foltját
2009. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!