Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nincsenek magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsenek magyarországon normális lányok?

Figyelt kérdés
De tényleg, itt csak buta, pénzéhes lotyok vannak?

2013. júl. 21. 14:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/150 anonim ***** válasza:
97%

vannak normális lányok is.

csak kerülik az olyan nyomorultakat, mint amilyen te vagy!

2013. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/150 anonim ***** válasza:
86%
Normális lány, normális pasira vágyik. Egyikből sincs sok, de még léteznek legalább. Ők nyilvánvalóan egymással jönnek össze, nem hülyékkel.
2013. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/150 anonim ***** válasza:
73%
Miért nincsenek Magyarországon normális pasik?
2013. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/150 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem lehet megtanulni hogy Magyarország nagy M-el kezdődik?
2013. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/150 anonim ***** válasza:
95%
Magyarország, egyébként meg vagyunk, de sajnos nekünk számít a helyesírás és a műveltség is. Te inkább a buta lányok között keresgélj.
2013. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/150 anonim ***** válasza:
75%

Na azért álljon meg a gyászmenet Hölgyeim!

Oké, hogy megbántódtatok, mert ez tényleg nem igaz, hogy nálunk nincsenek rendes lányok. Viszont érdekes, hogy amikor valaki olyan kérdést tesz fel, amiben ismerkedni szeretne NORMÁLIS RENDES lánnyal, akkor sehol sem vagytok. Nekem se írt senki, pedig nem egyszer hallottam vissza magamról, hogy messze felülmúlom a többi férfit, ha a nőkkel szemben tanúsított normális viselkedésformát vesszük figyelembe. Ilyenkor írhattok is ám nekünk, mert te meg folyton rendes pasit akartok. Hajrá, egyenjogúak vagytok, ami nekem kifejezetten tetszik!

2013. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/150 anonim ***** válasza:
56%
ti*
2013. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/150 anonim ***** válasza:
83%

"valaki olyan kérdést tesz fel, amiben ismerkedni szeretne NORMÁLIS RENDES lánnyal, akkor sehol sem vagytok"


mert megy élőben is :D normális vagyok, rendes vagyok és mivel ezt élőben is észreveszik felesleges neten ismerkedni, főleg nem itt, ahol egy csomó beteg ember van.

2013. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/150 anonim ***** válasza:
87%

"érdekes, hogy amikor valaki olyan kérdést tesz fel, amiben ismerkedni szeretne "


Eszem ágában sincs ilyenekre ráírni. Meg sem nyitom már az ilyen kérdéseket. Azt ne mondd, hogy azt hiszed, hogy szerinted ezek a "normális" pasik...

2013. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/150 anonim válasza:
72%
Vannak normális lányok, csak az ilyeneket a pasik észre sem veszik.... inkább a könnyen kapható, pénzéhes libák kellenek a férfiaknak, sajnos!
2013. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!