Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ennyi idő után? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 évesen összejöttem az első nagy szerelmemmel.Másfél évig tartott a love aztán egy nyáron hajnalba sírva felhívott, hogy akkor mondták meg a szülei, hogy Amszterdamba költöznek.( az most nem számít, hogy mért hajnalba tudta meg.)

Egy világ omlott össze bennem.. ezzel a lánnyal vesztettem el a szüzességem, Ő mutatta meg, milyen csodás a szerelem.Először úgy volt, hogy itt marad a mamájával de az nem jött össze.Az is szóba jött, hogy nálunk lakik de azt a szülei nem akarták.

El kellett engednem.Sose sírtam még lány miatt de akkor hetekig.Voltak hatalmas telefon számlák, pénz gyűjtés repülőjegyre de hiába, nem tudtunk csak néha neten beszélni.

Eltelt azóta, hogy elment 2,5 év.. van egy kapcsolatom ami kb.csak a vitából és a szexből áll.Mióta ez a lány elment nem voltam szerelmes.Most visszajött tegnap.Írt facebookon.. őszintén leírom, hogy elsírtam magam. Legszivesebben rohantam volna hozzá, csak épp az ágyamba várt a barátnőm..persze, feleslegesen, mert nem tudtam felállni a gép elől.

Ma találkoztunk.. fhuu, hát meg változott.Derékig érő haj, gyönyörű szempár, kész nő lett az én kisfurskámból.

A probléma : azt mondtam szingli vagyok.De ez nem teljesen igaz..azt mondta, szokjunk kicsit össze, mert sok idő eltelt..megváltoztunk.

Nem megy vissza.. itt akar érettségizni..

Nem hinném, hogy jó kezdett a kis hazugságom.Ráadásul a jekenlegi csajom egy pióca.. eddig sehogy se tudtam levakarni magamról.

Fogalmam sincs,hogy tovább.

18/F



2013. júl. 21. 22:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
vakard le, mondd a csajnak hogy fel is út, le is út, és majd az amszterdami lánynak mondd hogy nem hajlandó lekopni, ami igaz. Annyira jó olvasni ilyen sztorikat. Sok sikert, én drukkolok :)
2013. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan vegyél elő egy alkoholos kendőt, és vakard l azt a piócát!

Ez az alkoholos kendő, egy végeztünk.pakolj kijelentés.

2013. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje megszabadulni a jelenlegi barátnődtől, és akkor most már koncentrálj a régi nagy szerelemre.
2013. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyemmeg, még a hideg is kirázott, ahogy olvastam :)


Pattintsd le a csajt. De ne tudjon a "régi" szerelmedről.A hazugság tényleg nem volt szép dolog, de mondd azt, hogy nem tudtad magadról levakarni. És remélem minden rendben lesz. Legyetek boldogok .


19N

2013. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is szurkolok hogy sikerüljön kiiktatni a mostani barátnőt.
2013. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Szex és vita. Kontra első régi, és úgy tűnik igazi szerelem... Akárhogy is, de szabadulj meg tőle. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme.

Mondjuk a hazugság tényleg nem volt a legjobb húzás... Mondd el neki az igazat, és hogy sajnálod, h a múltkor hazudtál. Az őszinteség nem lehet baj.


Drukkolok nektek, olyan szép történet! :)

2013. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Huhh, azt hittem kapom majd a sok oltást, hogy milyen féreg vagyok :D köszi, mindenkinek.Csak tudjátok ez egy dilis csaj.. volt, hogy napokig fel se vettem neki a telefont de Ő akkor is jött és szívta a vérem.. meg mondtam, hogy nem szeretem de nem izgatja.Azt is mondtam már, hogy mással akarok lenni de azt mondta, hogy nem tudom kiiktatni az életemből és tönkre fog tenni.Kész rémálom a csaj.
2013. júl. 21. 22:59
 8/43 anonim ***** válasza:

Valamit márpedig tenni kell azzal a bigével. Én arra gondoltam elsőre, hogy kakilj a hasára. Vagy valami, ha kell, csinálj valami rettenetesen megalázót. Nem tudom, hogyan koptathatnád le.


Viszont beszélj a régi szerelmeddel. Be tudod állítani úgy a dolgot, mintha nem hazudtál volna. Mondd a lánynak azt, hogy hónapokkal ezelőtt szakítottatok, de az exbarátnőd őrült és nem tudsz tőle megszabadulni, nem száll le rólad. Ha pedig az exed azt mondja a szerelmednek, hogy még a múlt héten is keféltetek, magyarázd meg azzal, hogy így akarja őt eltávolítani a képből. Nem volt szép dolog a hazugság, de tudod mit? Egy ilyen barátnőt én is letagadtam volna.


Sok szerencsét.

18/L

2013. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

"Az én kisfruskámból" ez tetszett :-)

Nem tudom, hogy rázd le a piócát de ha ennyire szereted a "kisfruskát" akkor muszáj lesz.

Iiiimádom az ilyen lávsztorikat :-D

hogy jötetek össze? milyen volt újra látni? kérlek meséld el akár privibe

2013. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Ne privibe, itt mesélje. Én is akarom hallani, vagyis látni. Olyan jó volt ezt is olvasni :))
2013. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!