Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ennyi idő után? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 évesen összejöttem az első nagy szerelmemmel.Másfél évig tartott a love aztán egy nyáron hajnalba sírva felhívott, hogy akkor mondták meg a szülei, hogy Amszterdamba költöznek.( az most nem számít, hogy mért hajnalba tudta meg.)

Egy világ omlott össze bennem.. ezzel a lánnyal vesztettem el a szüzességem, Ő mutatta meg, milyen csodás a szerelem.Először úgy volt, hogy itt marad a mamájával de az nem jött össze.Az is szóba jött, hogy nálunk lakik de azt a szülei nem akarták.

El kellett engednem.Sose sírtam még lány miatt de akkor hetekig.Voltak hatalmas telefon számlák, pénz gyűjtés repülőjegyre de hiába, nem tudtunk csak néha neten beszélni.

Eltelt azóta, hogy elment 2,5 év.. van egy kapcsolatom ami kb.csak a vitából és a szexből áll.Mióta ez a lány elment nem voltam szerelmes.Most visszajött tegnap.Írt facebookon.. őszintén leírom, hogy elsírtam magam. Legszivesebben rohantam volna hozzá, csak épp az ágyamba várt a barátnőm..persze, feleslegesen, mert nem tudtam felállni a gép elől.

Ma találkoztunk.. fhuu, hát meg változott.Derékig érő haj, gyönyörű szempár, kész nő lett az én kisfurskámból.

A probléma : azt mondtam szingli vagyok.De ez nem teljesen igaz..azt mondta, szokjunk kicsit össze, mert sok idő eltelt..megváltoztunk.

Nem megy vissza.. itt akar érettségizni..

Nem hinném, hogy jó kezdett a kis hazugságom.Ráadásul a jekenlegi csajom egy pióca.. eddig sehogy se tudtam levakarni magamról.

Fogalmam sincs,hogy tovább.

18/F



2013. júl. 21. 22:47
1 2 3 4 5
 21/43 icecreammm ***** válasza:
és miért kellett összejönnöd egy ilyen rossz természetű lánnyal? a piócára gondolok
2013. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet.
2013. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Hogy miért jöttem össze vele? mert jó volt vele a szex.Ő is tudta/tudja, hogy sose szerettem..eleinte Ő se szeretett..sose mondtunk olyat egy másnak, hogy "szerelmem,picim,édesem".. számomra szexkapcsolat volt.. de mások előtt felválaltam, mint kapcsolat.
2013. júl. 25. 21:41
 24/43 anonim ***** válasza:

Istenem, nemár :(


Szerintem hagyj most neki egy kis időt. A levél egyébként tényleg jó ötlet. Kézzel írott. Leírod benne az érzéseidet, azt is, hogy mikor megláttad már akkor tudtad, hogy ő lesz a feleséged, és hogy mennyire hiányzott.. na nem kell nekem itt felsorolni miket írj. Tudod te azt :) Szurkolunk :) A piócával meg fogalmam sincs mit kéne kezdeni..

2013. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 icecreammm ***** válasza:
a piócákkal egy dolgot kell csinálni, jól le kell hugyozni mindet ! szerintem tedd meg ezt te is és akkor el fog tűnni
2013. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy szerelmesleveletíró tipus de igazatok van ez bejöhet.. csak nem tudom rendesen leírni az érzéseim.Amit érzek az megfogalmazhatatlan.
2013. júl. 25. 21:45
 27/43 A kérdező kommentje:

hallod icecreammm, Te beteg vagy :D

nem k*csögölésből mondom..ez tök jó.. csak én nem tudok ilyen laza lenni.

2013. júl. 25. 21:49
 28/43 anonim ***** válasza:
Akkor írj ennyit. Amit érzel az megfogalmazhatatlan.
2013. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Oké.. megpróbálom.Bár, lehet el se olvassa. Nagyon köszönöm a tanácsokat, és a bíztatást..nem tudom mért mondják, hogy ezzen az oldalon csak parasztok vannak, tiszta jó arcok vagytok pedig :D
2013. júl. 25. 21:54
 30/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj neki levelet mert 1 szerintem nyálas 2 sokkal jobb ha szemtől szembe mondod el ezeket a dolgokat+sokkal kifejezőbb.

Nagyon szurkolok nektek remélem összejön a dolog! :)

2013. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!