Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ennyi idő után? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 évesen összejöttem az első nagy szerelmemmel.Másfél évig tartott a love aztán egy nyáron hajnalba sírva felhívott, hogy akkor mondták meg a szülei, hogy Amszterdamba költöznek.( az most nem számít, hogy mért hajnalba tudta meg.)

Egy világ omlott össze bennem.. ezzel a lánnyal vesztettem el a szüzességem, Ő mutatta meg, milyen csodás a szerelem.Először úgy volt, hogy itt marad a mamájával de az nem jött össze.Az is szóba jött, hogy nálunk lakik de azt a szülei nem akarták.

El kellett engednem.Sose sírtam még lány miatt de akkor hetekig.Voltak hatalmas telefon számlák, pénz gyűjtés repülőjegyre de hiába, nem tudtunk csak néha neten beszélni.

Eltelt azóta, hogy elment 2,5 év.. van egy kapcsolatom ami kb.csak a vitából és a szexből áll.Mióta ez a lány elment nem voltam szerelmes.Most visszajött tegnap.Írt facebookon.. őszintén leírom, hogy elsírtam magam. Legszivesebben rohantam volna hozzá, csak épp az ágyamba várt a barátnőm..persze, feleslegesen, mert nem tudtam felállni a gép elől.

Ma találkoztunk.. fhuu, hát meg változott.Derékig érő haj, gyönyörű szempár, kész nő lett az én kisfurskámból.

A probléma : azt mondtam szingli vagyok.De ez nem teljesen igaz..azt mondta, szokjunk kicsit össze, mert sok idő eltelt..megváltoztunk.

Nem megy vissza.. itt akar érettségizni..

Nem hinném, hogy jó kezdett a kis hazugságom.Ráadásul a jekenlegi csajom egy pióca.. eddig sehogy se tudtam levakarni magamról.

Fogalmam sincs,hogy tovább.

18/F



2013. júl. 21. 22:47
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Hát, igen eddig én is eljutottam de azért kösz :D

fhuu..hogy jöttünk össze? Mindig láttam a boltba :DD Egyszer a haverokkal fociztam a parkaba Ő meg a barátnőjével korizott a pálya szélén.. néztük egymást aztán oda mentem két barátommal.Az nap este azt mondtam bátyámnak, hogy megtaláltam a feleségem..és még lehet igaz is.:D

kb. két hét után pusziltam meg.:P aztán napról napra egyre jobban megszerettem..a focizós kisfiúból egy szerelmes srác lettem.Sokat köszönhetek neki.. mellette benőt a fejem lágya.

Igaz, hogy 13:30ra volt megbeszélve ma a tali de én már ott voltam 12:50re, hát ha hamarabb jön..és hamarabb is jött.Amikor megláttam :) háát, szédültem egy kicsit pedig nem ittam.Aztán amikor megölelt.. jajj, remeg a kezem :D szóval akkor eszembe jutott mennyire hiányzott és el se akartam engedni. De 5 perc után kiállt a kezem. Szóval mesélhetném reggelig a dolgokat de nem tudom leírni az érzéseim.

2013. júl. 22. 00:06
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
ez egy gyönyör most már tényleg ne engedd el:) fiú létemre mindjárt bőgök :D
2013. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.. annyira jó :)))) Köszi, hogy leírtad :) Szurkolok nektek!
2013. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
éééééés énis :) sok sikeeert*-*
2013. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :D Eddig bele se gondoltam, hogy a mi történetünk ilyen klassz.. de tényleg különleges.

Már van egy ötletem a pióca problémára de lehetséges, hogy így kiderül a hazugság és akkor azt hiszi majd az "amszterdami" csaj, hogy egy megbízhatatlan,hazugdós lett belőlem.

2013. júl. 22. 09:19
 16/43 anonim ***** válasza:

Mondom én, tudasd a kisfruskával, hogy a levakarhatatlan pióca a hazudós és megbízhatatlan. Ha szeret, hinni fog neked. De ígérd meg, hogy többet nem hazudsz, mert elég sokat kockáztatsz vele.


Nagyon szép történet^^ Alig várom, hogy újra lássam a barátomat.

2013. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Nem, hogy nem tudtam levakarni..mikor megtudta, hogy miért alarom lerázni összehozott egy találkozót a nagyszerelmemmel és neki ment.. persze minden kiderült.. beszélni se akar velem.. és lehet vissza megy a szüleihez.Ezt elcsesztem, tudom.De tudnék még bármit tenni?
2013. júl. 25. 20:49
 18/43 anonim ***** válasza:

Baaaaaaaaazmeeeeeeeg... :(

Azzal akit szeretsz, TALÁN lehet őszinteségrohamod, de a problémásakkal nem kell szerintem. :)


Fűűűű nem tudom. :|

2013. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Mert honnan tudta meg?
2013. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Az idiota csaj egy közös ismerőstől..az "amszterdami csaj" pedig az idiotától tudta meg.

Hatalmas bűntudatom van amiért hazudtam neki és még meg is verte. Tudom, hogy ezzek után jobb lenne ha hagynám de 2,5év után visszakaptam és nem tudom elengedni..Miattam jött vissza, Ő is szeret. De hiába próbáltam megmagyarázni neki nem érdekli.. a bocsánat kérésemet meg végig se hallgatta.

2013. júl. 25. 21:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!