Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagy elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy elvárásaim vannak 40 évesen,2 gyerekkel egyedül?

Figyelt kérdés
Nekem olyan pasira lenne szükségem,aki szeret,hűséges,őszinte,dolgozik (!),elfogadja a gyerekeomet,segít a ház körüli teendőkben.Olyan nagy elvárás ez? Hogy nem szeretném,ha leendő párom egyész nap a tv előtt feküdjön? Meg illik dolgozni is,ha már arra adta a fejét,hogy összeköltözim szerelmével.Vagy majd etetek még egy éhes szájat és én csinálok mindent? Kéteznek még ilyen pasik szerintetek,mint ami az én "elképzelésem"?

2013. júl. 22. 20:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Te választottad!
2013. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
ön az audrey?
2013. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%

ilyen pasi nincs!!!

addig amíg új a luk neki, megtesz mindent, de miután rádun, vagy egy fiatalabbat talál, akinek talán gyereke sincs , szó nélkül odébb áll.

te meg maradsz egyedül.

egy pasi se mond igazat, amikor azt mondja h élete végéig veled lenne, úgy h neked meg van két idegen gyereked.

csak gondolkozzzzzzz......

2013. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
nem választottam,csak mikor megismerkedek valakivel és ezeket -kérdésére válaszolva-elsorolom,szinte vérig sértődik mindenki.Hogy túl sokat akarok!
2013. júl. 22. 20:20
 5/46 anonim ***** válasza:
73%
Már a szöveged is annyira negatív, követelő hangnemű. Egy dolog biztos, hogy ezzel nem keltesz pozitív benyomást senkiben. Legyél vidámabb, mosolyogj sokat, és nem csak az életed lesz szebb tőle, de könnyebben meg is talál az, akit keresel.
2013. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%

1! sajnos rossz a szöveg, mert az emberek változnak, semmi nem marad a régi

sajnálom, de nagy, 2 gyereket Neked valaki bevállalja?

nekem még ennyi igényem sem volt, de a gyerek a nagyobb akadály, erről ilyen formában letettem,

marad a szexkapcsolat

2013. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,nem vagyok negatív,sőt vidám,nyitott vagyok...csak a sokadik kudarc és próbálkozás után kicsit felhúztam magam,meg nem követelőzök,ezek szerintem alap elvárások...lennének...de ilyen pasi nincs,erre én is rájöttem
2013. júl. 22. 20:23
 8/46 anonim ***** válasza:
Kedves nőknél van ilyen.
2013. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok, 2 gyerekkel, a volt férjem nem döglött a tévé előtt egész nap. A számítógép mögé bújt és onnan osztotta az észt, miközben nekem a belem lógott. A gyereknevelés női munka, a háztartási munka női munka, persze dolgozzak, mert ő nem tudja eltartani a családot, keveset keres ahhoz és az is kell márkás cuccokra. A férfimunkákért könyörögtem, végül megcsináltam én. Szerinte csak azért, mert meg akarom mutatni milyen nagy feminista vagyok. Szerintem meg azért, mert az alsó szomszéd rendszeresen reklamált, hogy áztatjuk zuhanyozáskor.


Én feladtam, nekem nem kell még egy kiskamasz kölök, akinek a pótanyucija legyek.

2013. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
9: detto,az én exem is ez volt,ráadásul munkanélküli és tök jól érezte magát a bőrében,mikor hazajöttem a 12 órás melóból,még a gyerekeket is nekem kellett hazahozni a mamától,mert ő lepasszolta,hogy tudjon nyugodtan meccset nézni...na nekem sem kell még egy ilyen,de úgy látom ezekből van a nagytöbbség
2013. júl. 22. 20:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!