Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Bele szerettem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Bele szerettem mit csináljak?

Figyelt kérdés
van egy srác egy hete részegen smároltunk buliban. beleszerettem, de neki nem kellek. sokszor talákozom vele a baráti körünk miatt és egyre szerelmesebb leszek:( mit csináljak?!

2013. júl. 24. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Egy hete smároltatok és beleszerettél. Gratulálok.


Igyál kevesebbet.

2013. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!
2013. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jut eszembe pénteken megint együtt bulizunk. és igen beleszerettem jobban szeretem mint valamelyik exemet szerettem.
2013. júl. 24. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el... ha nem kellesz neki,akkor feleslegesen ne pazarold rá az idődet,vagy küzdj... feleslegesen. Lépj tovább,annyi jó srác van,nem hiszem hogy pont egy olyanra kéne pazarolnod az idődet akinek "nem kellesz". Amúgy mondta? vagy miért gondolod hogy nem kellesz neki?
2013. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Beszélj vele őszintén! Mondd el neki hogy mit érzel, még akkor is ha ő nem szeret viszont. Ha normális a srác, akkor megérti, és érett módon tudja kezelni a helyzetet.
2013. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!