Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet leggyorsabban felejteni?

Figyelt kérdés

Pénteken szakított velem barátnőm.Csak 3 hétig voltunk együtt, de előtte fél éven keresztül ismerkedtünk és beleszerettem.

Péntek óta alig alszok.Alig tudok enni olyan gyomoridegem van.Minden nap sírtam idáig és ez csak egyre rosszabb.Főleg, hogy egy haverommal jött össze..Tegnap összefutottam velük városba és láttam őket smárolni ://



2013. júl. 26. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Agyál neki. Ne kíméld.
2013. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg szar lehet, de nem tudsz mit csinálni, majd idővel jobb lesz, nincs erre recept.
2013. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy nincs olyan lány akire úgy tudnék nézni, hogy esetleg próbálkozok nála..Egyszerűen nem megy.Csak Ő vele tudom elképzelni.
2013. júl. 26. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vágd pofán a haverod. Sokkal jobb lesz :D
2013. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ilyenkor természetes az érzés, h más nem kell, és csak vele tudod elképzelni... sok sok idő kell. változni fog, jobb lesz. ez tuti. csak addig át kell vészelni. segíthet némi változás... sokat járkálj el haverokkal, próbálj ki új dolgokat, ismerkedj mindenféle emberrel,foglald el magad. szar lesz még egy ideig, de nem örökre..
2013. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
kell,hogy fájjon,ebből látod,hogy igazi érzelem volt..egy valamit nehogy csinálj:ne maradj otthon..abból csak gondolkodás lesz..egyszer átgondolod az egész dolgot,bőven elég,aztán mehetsz haverokkal elterelni a gondolatokat:D hidd el,el fog múlni..minden elmúlik:)
2013. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy éjszakás kapcsolat, pia, flörtök, buli.. a barátodnak meg mondd meg h egy patkány. véletlenül se próbálj jó pofizni vele!


20/N

2013. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bulizos piálos tipus..Az egyéjszakás kapcsolatokat meg nem támogatom..

És eszemben sincs szóbaállni vele..Ha a kisasszonyt Ő teszi boldoggá akkor LEGYENEK BOLDOGOK!

De a csávo meg csak a szexre megy..://

2013. júl. 27. 12:35
 9/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. flörtölj más lányokkal, keresd az üdítő emberek társaságát, menj strandra :) a lánynak meg gratulálok.. ne hagyd h a te válladon sírjon, ha átcseszi a fejét .D megérdemli ha iylen.. (pont egy barátoddal.. grat..)
2013. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ismerve magamat hagyni fogom, mert szeretem :((

Nincs túl nagy önbizalmam szóval a flörtölés és egyebek nem mennek..Meg nem vagyok éppen helyes sem..

2013. júl. 28. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!