Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egyszerre két fiúba is. Mi lenne a helyes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje szerelmes vagyok egy fiúba, aki nem mellesleg velünk él, ugyanis a fogadott testvérem, ami azt jelenti semmi rokoni kapcsolat nincs köztünk, tehát nem vagyunk vérrokonok. Ő is szeret engem, két hónapja titokban össze is jöttünk. Vele vesztettem el a szüzességem. De bizonyos okok miatt szakítottam vele kb. két hete. A múlt héten több haverral is voltunk a nyaralóban, ahol jobban megismerkedhettem öcsém barátjának a bátyjával, akivel korábban is beszélgettem már, de igazán nyaralás közben ismertem meg. A lényeg h lefeküdtünk egymással, és nagyon jó volt, de később előző barátommal is szeretkeztem. mint két kirakós darabkája úgy illünk össze minden téren, és tényleg nagyon szeretem, de itt az a másik fiú is. Őt is nagyon megszerettem. A két fiú egyébként tűz és víz, annyira mások. Nem tudom mit tegyek. nem akarok senkit sem megbántani. Ti voltatok már úgy h egyszerre két emberbe is szerelmesek letettek? Fiúk, és lányok válasza és véleménye egyaránt érdekelne.

2013. júl. 29. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csináld egyszerre velük, akkor egyiket sem csalód meg, és egyikről sem maradsz le! ;)


"Szerelmes vagyok egyszerre két fiúba is." :D


Vágysz két fiú után is, még egybe is nehéz szerelmesnek lenni, és jó ha egy életben van 2-3 - de lehet az egy jobb - szerelem, a többi valami más, bár az sem rossz.


Ne haragudj a trémámért, bár lehet kísérletezni. Ha úgy érzed kettőbe vagy szerelmes, akkor meg nem is árt még.

2013. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Vadállatok c. filmet, nézd meg milyen lehet 3-asban élni.
2013. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!