Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez így nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így nagyon nyálas? Gáz, ha így próbálok bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Hát az van, hogy megismertem egy srácot, egyik barátnőm unokatesója, és kb 60-70 km-re lakik tőlünk, bár elég sokat van itt az uncsijánál.

Nagyon jól elbeszélgettünk, de aztán egyik reggel meséltem a legjobb barátnőmnek is erről a fiúról, és ő könyörgött(szó szerint) hogy linkeljem át a beszélgetést. Nagyon rosszul éreztem magam, de azért mégis csak a legjobb barátnőm, és rengeteg mindent megosztunk egymással, hát átmásoltam neki.. Vagyis, neki akartam, de végül az egészet a fiúnak másoltam át. És én hülye, utólag oda is írtam, hogy "Olvasd el, ha lesz egy kis időd, mert elég hosszú". Erre a srác ezt írta: El fogom olvasni, ugyan még mindig jól emlékszem...

Azóta alig váltottunk pár szót. Mindig én írtam rá facebook-on. Aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy nincs is fönn, (legalábbis nekem ezt mutatta) és úgy posztolgat meg lájkolgat. Megkértem a barátnőmet(akinek az uncsitesója a srác), hogy nézze meg, fönt van-e. Azt mondta, hogy fönt van.

Na, itt kaptam majdnem agyérgörcsöt... Miért tiltott le?

Direkt megkértem, hogy írja meg, hogyha elege van belőlem, vagy valami, mert nem akarok fölösleges lenni, meg ilyenek...

És most tényleg nem értem. És egyre inkább hiányzik a vele való beszélgetés. És most nem is azért, hogy akarok tőle valamit, mert távkapcsolat? Hááááát... :/ Hanem hogy beszélgessünk, mert sok közös van bennünk, és nagyon élvezem a társaságát...

Szóval arra gondoltam, hogy bocsánatot kérek tőle(igaz, már vagy egymilliószor megtettem, de valami hatásosabbra gondoltam).

Először az jutott az eszembe, hogy múltkor írta, hogy egyszer szeretné hallani, hogy hogy gitározok, és akkor írhatnék neki valamit, de aztán gyorsan abbamaradt, mert semmi ötletem nem volt a zenei alap terén...

Aztán arra gondoltam, hogy elküldöm neki a Breaking Benjamin Without you c. számát... Aztán meg arra, hogy egy papírra leírom, és a kedvenc zenekara/zenekarunk(én is azt szeretem a legjobban amit ő) pólójában lefényképezem magam... De ezeket mind elvetettem, mert nagyon nyálasak. :(

Vagy hagyjam a francba, mert csak rontanék rajta?:/

Mit tehetnék? Kérlek segítsetek! :((

Úgy nem tudom elfelejteni, hogy nem tudom az okokat... :((



2013. júl. 29. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Glenn Medeirost küldd el, vagy a Love me do-t, She loves you-t, esetleg a Megdöglöm érted-et :PPP
2013. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ezek mind-mind jó számok, csak nem tudom, hogy hogyan reagálná le. Esetleg 15-16 éves fiúk ti erről mit gondolnátok? Kb mint az első kedves válaszoló, hasonló kaliberű válaszokat szeretnék, persze, nem kell mindegyiknek pozitívnak lennie. :D

Amúgy ő is szereti ezeket a számokat, metált meg ilyenek...

2013. júl. 30. 00:25
 13/16 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te mit szeretnél hallani, az pedig egy másik, hogy mit hallasz.

Próbáld meg ezt elküldeni neki: https://www.youtube.com/watch?v=i1yxWPlsTTs

de inkább ezt: https://www.youtube.com/watch?v=TaWaQBxc0aI

2013. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

na viccen kívül :) ez a tuti

https://www.youtube.com/watch?v=qQAgidZW0LY

2013. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Haha.. Nem tudom, hogy hogyan reagálná le az első zenét ><
2013. júl. 30. 15:50
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt tényleg küldd el neki. Viccen kívül mondom.

"ha megérem a napkeltét, találok egy lányt aki szép, ki vigyáz reám, karjába zár s mikor baj van majd mellettem áll"


(valami ilyesmi, nem pontosan írtam)

2013. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!