Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy evet varok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy evet varok egy csajra az szanalmas?

Figyelt kérdés
Az ok amiert vartam az h nehezen akart osszejonni velem, de én csak őt akartam ea vegul megkaptam. Nyomoreksag h ennyit tudtam varni? 18f

2013. júl. 30. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Eléggé az.Nőre soha nem szabad várni,mert úgyis csak pofára ejtenek.Ami nem megy azt nem kell erőltetni.
2013. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Semmi gond hogy nehezen jöttetek össze.

Viszont ha közös a vonzalom bizony senki sem kéreti magát sokáig.

37 év tapasztalat.

2013. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem,én 10-et is várnék egy kettőre.
2013. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Közös a vonzalom. Csak nagyon félt a csalodastol es visszahuzodo szemelyiseg ezert vartam ennyit mert tudtam hogy kedvel csak sajat maga az ellensege
2013. júl. 31. 00:04
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas. Szerintem sokkal szánalmasabb az, ha valaki hamar feladja. Az számomra azt jelenti, hogy nem is fontos igazán az adott lány az illető számára, csak "legyen már valaki".
2013. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nyomorékság....végre egy kitartó fiú:)
2013. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Attól még hogy valaki visszahúzódó még nem...például fél valamitől, csalódástól és ezért húzza az időt stb., szóval fiatal vagy majd megtapasztalod miről írogatok én itt neked.:)
2013. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!