Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végleg vége? Vagy van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg vége? Vagy van még visszaút? Mit tegyek? Rosszul vagyok. :/

Figyelt kérdés

Összevesztünk nagyon a barátnőmmel ismét. alig két hete volt, az előző. Utána kibékültünk.

Aztán most megint. Tulajdonképpen azon kaptunk össze hogy szeretnék többet vele lenni, de ez nem sikerült, és csúnyán beszéltem vele.

Megsértettem.


Nagyon konok, és makacs lány. Ma beszéltünk, és azt mondta, hogy mindegy mit teszek, ezt belül magának kell eldönteni.

Mindegy mit írok, mindegy mit mondok....

Nem tudom mivel tudnék rá hatni. Sms-ektől, meg telefonhívásoktól nem hatódik meg. Múltkor sem voltak hatásosak ezek.

alig alig bocsájtott meg, és erre msot megint miattam vezsünk össze.

nagyon bánom, és sosem bocsájtom emg magamnak ha elveszítem. Szeretem, nagyon, csak néha meggondolatlan dolgokat is mondok..:/

Elhiszem ha betelik nála a pohár.


Találkozni nem akar. Nem tudja hogy áll most a kapcsolatunk.


És az bosszant, hogy egyszerűen nem tudok mit tenni!!!


Érzelmes srác vagyok, amit nehezen mutatok ki. Mindent próbálok egyedül megoldani, ami nem mindig sikerül.


Kb 5 percenként rámjön, hogy sosem láthatom többé, s ebbe a gyomrom beleremeg, s a könnyem elcsordul..:/


Nemtudom hogy keressem, vagy ne? Hívjam, vagy sms esek. nem akarom hogy azthigyje letettem róla, de azt sme hogy rámászok...


Fogalmam sincs mit tegyek, megőrülök érte, de ő nem kér belőlem.


20/L

22/F

13 hónapja



2013. aug. 2. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

írj neki 1 smst és írd le őszintén hogy mit érzel és hogy mit gondolsz

utána pedig várj, ne hívogasd és ne írj egy darabig

egyedül akarja végiggondolni

2013. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jobban teszed ha nem futsz utána ilyen elkeseredetten, ez nem vonzó a nőknek, ez van
2013. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

holnap mindenképp írok neki.


tudom hogy nem bejövős a dolog, de valamit tenni szeretnék!


esténként szoktunk beszélni facebookon. akkor ezeket a beszélgetéseket is hanyagoljam? (ne hívjam fel ,hogy tud e jönni beszélni)

2013. aug. 2. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a helyzet. Pasim néha úgy beszél velem mint a kutyával ha ideges csak az az egy szerencséje szeretem annyira hogy nem beszélek neki vissza hasonló stílusban meg nem tudok nem megbocsátani neki 1-2 órán belül.


20L, 22F 2 év

2013. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

eléggé elnáző vagy. nálunk 2-4 nap míg átgondolja.


nem hibáztatom, néha tényleg roszul viselkedem vele, és pedig tudom hogy szeret, legalább anyira mint én őt. nagyon fájhat neki...

nem akarom elveszíteni, kérlek segítsetek, mit tudnék még tenni! :'(

2013. aug. 2. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
1 csokor virág esetleg?
2013. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az maximum csak akkor jöhet szóba, ha hajlandó lesz egyáltalán találkozni velem...:/
2013. aug. 2. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Virágot küldeni is lehet virágküldő futárszolgálattal.

Hidd el nagyon hasznos olyan esetekben,ahol a makacs,daccos nők nem akarják látni a hapsijukat.

Ha emellett döntesz ne felejts el valami kis versikét,vagy szöveget mellékelni a virág mellé,hogy tudja kitől származik.

2013. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!