Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy gyereke a "szerelmemnek".!

Figyelt kérdés
Régóta oda vagyok egy srácért, nem vagyunk egymásnak közömbösek, volt köztünk intimitás, én beleszerettem, ő nem tudott ígérni semmit, állítása szerint, nem a kapcsoaltok emebre, nem szeretne bántani, nem lenne ideje rám, de mindig keres, ha véletlen összefutunk látom rajta, hogy érdeklem, mégse tesz semmit. Idő közben kiderült, hogy van egy gyereke, még az első kapcsolatából, a nő elhagyta, ő még nem lépett tovább állítása szerint...pedig biztosan szeretne, tudok én neki segíteni, érdeklődjek a lányával kapcsoaltban, vagy mit csináljak? vagy hagyjam az egészet, és én is lépjek tovább, bár ez úgy elég nehéz, hogy Ő általában mindig ír, érdeklődik felőlem. De msot akkor a volt nőjét szereti vagy mi van? :D :( Ti mit tennétek?

2013. aug. 5. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

"mégse tesz semmit"

Mit kéne tennie? Üljetek le és beszéljétek meg.

2013. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy gyermek sosem probléma szerintem. A probléma inkább az, hogy az adott nőn nem lépett túl, így a helyedben biztosan nem lépnék kapcsolatba az adott férfivel.Pótlék senkinek ne legyél, mert abból a szerepből nincs kiszállás.
2013. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem a kapcsoaltok emebre, nem szeretne bántani, nem lenne ideje rám", plusz nem lépett túl az exen.

Teljesen korrektül közölte, mi a helyzet, de te reménykedsz, hogy majd miattad változtat. Nem fog. Én ezt nőként mondom. Nem a gyerek itt a "probléma", nem változtat semmi a helyzeten, hanem az, hogy nem vágyik elköteleződésre, te meg igen.

Én nőben vagyok hasonló, és tudom, hogy mindig akkor futamodom meg, amikor egy pasi arról kezd győzködni, hogy majd megszeretem, és érte képes leszek változni. Nem leszek képes. Vagy elfogad valaki olyannak, amilyen vagyok, vagy inkább elkerülöm, mert nem szeretnék csalódást okozni.

2013. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
26 éves a srác, én 23 éves vagyok :) igazából, csak ami a legbosszantóbb számomra a sztoriban, hogy ez nálam 3 éve tart, és nagyon könnyen elfelejtettem volna, kigyógyultam volna a dologból, HA a srác nem keres, nem küld üzeneteket, ráadásul ilyen full érzelmeseket, hogy velem álmodott és milyen jó volt meg ilyenek, és mindig küldött és így nem tudtam kiheverni a mai napig őt....
2013. aug. 5. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán ha EZT közölnéd vele, és beszélgetnél VELE.
2013. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, beszélj vele, teljesen nyiltan, őszintén, korrekt módón.Az mindig beindit egy folyamatot, és ha ő szeret téged, akkor elgondolkozik rajta, és őszintén megnyilik előtted. Aztán még az is lehet, hogy már rég nem téma nála az exe, csak te hiszed ezt.De ezt nem irkálva, hanem őszintén egymással leülve kell megbeszélni.Ez a téma nem való net-re.
2013. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!