Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha csak szexpartnerek lennénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexpartnerek lennénk lehetséges hogy később belém szeretne?

Figyelt kérdés

szóval a sráccal jártunk pár hónapig aztán akkor mondta hogy ő nem akar kapcsolatot, inkább csak azt..

még nem adtam neki választ.. de én nagyon szeretem, és arra gondoltam hogy ha csak télleg szexpartnerek lennénk akkor később közelebb kerülnénk egymáshoz és lehet hogy elhagyná ezt a gyerekes viselkedést, és komoly kapcsolatot szeretne, és akkor már kötődne talán kicsit hozzám, és megszeretne . ez lehetséges?:S



2013. aug. 14. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme,tönkre fogod tenni magad.Ő meg éli világát,nem foglalkozik azzal,hogy te szenvedsz.Könnyű helyzetben van,mert te mindig ott vagy neki.
2013. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Őszintén, tényleg, minek tette fel a kérdést, ha te már eldöntötted, hogy a használati tárgya leszel? Bár eddig is az voltál...


Az meg a legrosszabb duma, hogy azért, mert engem valamikor bántottak ezért úgy viselkedek a csajokkal, mint egy darab szarral...


Ha van eszed, hagyod a francba... Ha nincs, akkor az a te bajod... Igazából mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja.

2013. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem döntöttem el,ezért tettem fel a kérdést.. és írtam is hogy még nem válaszoltam neki
2013. aug. 14. 12:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt írtad: "nemtudok lemondani róla.. még most se, pedig koppantam már többször is miatta elég nagyot.. "


Szóval igazából már eldöntötted, csak még győzködöd magad, hogy az agyad is elfogadja a szíved döntését.

Általában, de javítsatok ki, ha tévedek, ha valakinek ezen a fórumon kell megkérdeznie egy ilyen kérdést, és utána még győzködi is a jónépet, hogy de ő szereti meg ilyenek, akkor előbb-utóbb beadja a derekát a pasinak/nőnek, és ugyanúgy szenved tovább.

2013. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megmondta a srác,hogy nem akar kapcsolatot.Itt nincs kérdés.Ő nem gy áll hozzád,hogy majd ebből lesz több is.Lehet valakivel lesz,de az nem te vagy.
2013. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 colos193 válasza:
Én is egy ilyen "kapcsolatban" élek, lépten nyomon megbántom a páromat, s tudom sokszor igaza van, szóval ha nem akarsz szenvedni , inkább ne csináld!!!
2013. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!