Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret - nem szeret. Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret - nem szeret. Ennyire naiv lennék? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem vagyok már tizenéves kislány, aki naivan elhiszi, hogy a falán lógó énekes egynap a férje lesz.


Valahogy mégis, történt velem valami, amit józan ésszel felfogva egyszerűen nevetségesnek titulálnék - de mégsem tudok rajta nevetni.


Megismertem egy fiút jópár hónappal ezelőtt. Kedves volt, szimpatikus, de különösebben nem mozgatott meg. Három hét interneten való beszélgetés után kaptam tőle egy e-mailt amiben azt írta, hogy szerelmes belém. Bár furcsálltam, hogy így, interneten keresztül, de gondoltam, ma már olyan más világot élünk, hogy mért is ne. Elkezdtünk beszélgetni még többet, és ezáltal el is kezdett kisajátítani magának. Folyton csak vele kellett foglalkoznom, nem beszélhettem se a barátaimmal, se senkivel, csak vele. Ha nem írtam vissza egyből arra amit írt, megsértődött. Most jöhetne az a rész, hogy hagyjam a francba. Nem hagytam..


Találkoztunk, ami jó volt. Személyesen kicsit másabb volt, s bár éreztem, hogy furcsa srác nem gondoltam semmi különösebbre. A találkozón (az elsőn) is sokszor elmondta, hogy szerelmes belém. Furcsa volt, hisz nem is ismer igazán.


Később elkezdett féltékeny lenni. Ha mondtam neki, hogy most a barátaimmal szeretnék beszélgetni, megsértődött, és elkezdett azzal fenyegetőzni, hogy ha elhagyom öngyilkos lesz. Nem hagyhatom magára, beszélgessek vele, máskülönben megöli magát.

Megijedtem, mert tudtam, hogy Ő az a fajta ember aki képes megtenni.


Az eleinte kedves fiú, akivel szerettem beszélgetni elkezdett egyre zavaróbbá válni számomra, és úgy éreztem nem bírom tovább, muszáj megmondanom neki, hogy hagyjon békén. Az eredménye az lett, hogy kishíján megölte magát. Végül (isten tudja miért) próbáltam elmagyarázni neki, hogy nekem ez így nem jó de nem értette meg.


Most már ott tartunk, hogy zavar. Egyszerűen idegesít, és nem tudok mit csinálni, mert félek, ha elzavarom öngyilkos lesz, és a lelkemen fog száradni, de elmagyarázni meg nem tudom neki ezt, mert nem érti meg. Eddig kismilliószor küldtük el egymást a francba, de ő folyton visszajön.


Felnőtt létére nagyon gyerekes.


Kérdéseim a következőek.

- Létezik, hogy valaki komoly szerelmet érezzen irántam "online"?

- Energiavámpír, leszívja minden energiám, mit tegyek, hogy ezt végre megértse?

- Tudja a lakcímem (nem én adtam meg neki), bármikor felkereshet személyesen, félek.. Mi a teendő ekkor?

- Hogy tudnám kedvesen, nem támadóan, és tényleg nagyon-nagyon jófej módon elmagyarázni neki, hogy hagyjon békén?


Tudom mit gondoltok. Higyjétek el, ugyanezt gondolnám ha ezeket a sorokat olvasnám. De amint megtörténik elvesztem az ésszerűség és az összezavarodás határán és nem tudom mikor cselekszem helyesen.

Egyedül képtelen vagyok megbírkózni ezzel a dologgal, segítség kell.


Kérlek segítsetek.

egy 24 éves lány, ő 25 éves fiú.



2013. aug. 17. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituban, erősen ki kell sztem tartani az mellett,hogy nem,ebből nem lesz semmi.Ha elküldöd,majd jön,hogy öngyilkos lesz és hagyod,hogy viszajöjjön akkor sose lesz vége.

Az a srác,akivel hasonlóan jártam,ő is fenyegetőzött ezzel.Aztán mikor már ezerszer elküldtem egy idő után megértette.És öngyilkos sem lett.

Én is próbáltm kedvesen,nem ment.Volt,hogy besokalltam kicsit bunkóbb voltam(nem akartam ,de kihozta belőlem a zaklatások után) nem értette..

Nem könnyű helyzet..

2013. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges mivel bebeszéli magának hogy az úgy van és szerelmes beléd akar online is de ha már találkoztatok is akkor meg pláne h lehet szerelmes beléd, mivel a gondolatai hatással vannak az érzelmeire is. Szívj mástól energiát mond el valakinek a problémáid vagy csk simán hessegesd el a srácot.(nem lenne szemétség ha mástól szívnál mert ez így van rendjén) Ha felkeres és zaklat=rendőrség. Valószínű h agresszív és kissé pszichopata, valószínű hogy nem törődtek vele kisebb korában és ezért van ez és már nem lát ki a problémáiból és nem lát más választás h öngyilkos legyen ha nem foglalkoznak vele. Remélem segítettem.
2013. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hűha.. sajnállak Kérdező, ez kemény csiga. ezt már a gyökerénél el kellett volna folytani, csak selejtes ember mondja 1 nap után, hogy szeretlek, aki komoly szeretethiányban szenved.
2013. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor most egyszerűen küldjem el a p*csába? Megbántani sem akarom, mert lelkiismert furdalásom lenne, hogy megbántottam egy embert, holott persze tudom, hogy nincs más választásom. Az a baj, hogy ha elküldöm, visszakönyörgi magát, vagy mégrosszabb, erőszakosan visszaszenvedi magát, és olyankor ismét ott vagyok ahol a part szakad és kezdhetem előről. Ez így megy már hónapok óta :S
2013. aug. 17. 15:52
 5/9 A kérdező kommentje:
#2.: Igen, erre már én is gondoltam. Elmesélt olyan dolgokat, hogy nem elképzelhetetlen, hogy kissé kattant :S Hát én nem tudom.. :S Nehéz ügy ez.
2013. aug. 17. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is megbántottam és utána rosszul éreztem magam, de egyszerűen sztem nins más megoldás mint elküldeni.Akárhányszor visszajön,annyiszor elküldeni.Különben nem fogsz szabadulni tőle.
2013. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elküdtem a franca, és még hazudtam is neki pár dolgot, amik miatt (talán) megutált (konkrátan azt, hogy van valakim).


Most sajnáltatta magát, hogy én szemétláda vagyok, viszont fáj hogy megbántottam :( :(


Most meg ez a bajom hogy fáj h megbántottam :(

2013. aug. 17. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok: de ne bántson így te jársz rosszul nem ő te mért érzed rosszul magad ha ő nem a miatt hogy a terhedre van meg stb?
2013. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, 1 éve nem is hallottam róla! :D HATALMAS megkönnyebbülés
2015. márc. 10. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!