Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 évesen változtatni kéne igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen változtatni kéne igaz?

Figyelt kérdés

Az zavvar hogy 20 éves vagyok szóval 1 párkapcsolatom volt idáig. Egy 8 hónapos és,+2 2 kapcsolat szerűségem ahol kézen fogva jártam a lányokal de utána eltűntek. Az első barátnőm Jenni volt 18 évesen és vele 2011-ben jártam. 2011 október 27-en szakított velem. Utána elég sokáig voltam egyedül és 2012 agusztusában megismerkedtem egy Budapesti lányal Napsugáral nagyon megkedveltem. Facebook-on beszélgettünk sokkat szünetekbe jártak lee Unokatesójáéhoz. Szóval vele mikor itt volt, Szinte csak facebook-on beszélgetünk akkor mondta menyire tetszem neki. Nyári szűnetben csak 1-szer beszélgettem vele facebook-on írta menyire tetszem neki meg ilyenek. Utána 2012 októberban itt voltak egy hétre Itt szotkál Lenni unakatesóéknál. Szóval akkor sétáltunk kézen fogva meg hasonló akkor volt hogy párszót sétálunk és fogtuk egymást kezét ö azt állitóta hogy szűz, de 1 hét ismerkedés utána voltunk nállunk az allat a szűnet alatt és akkor majdnem megtörént az a dolog csak nem volt gumi és én meg szűz voltam , mellesleg még vagyok is. Szóval utána igérgette hogy jön utána folyton hazudozott és ö mondta már nem szeret. Állitólag télen mégis várta hogy lemenjek mikor itt vannak. Szóval nehezzen aránylag elfelejtettem.Telt az

ídő és facebbok-on megismerkedtem egy másik helybeli lányal Gyöngyivel ö is táncolt ezért volt sok közös témánt pár ö fiatalbb volt szóval vele ugy április közében fogtuk egymás kezét ölelgettük egymást de nem jártunk. Utána egyéb egy lengyel srác miatt akit lesmárolt vége lett a dolognak. Szóval 2013 Agusztusa van és olyan hülyén érzem magam. Hogy én ilyen szingli vagyok és válogatók. Sugi mesélte hogy a barátnője le tud mélytorkozni 15-16 évesen 26 cm-ert ami nekem kicsit durva. Szeretnék énis élni.Szorongásom van és depresszióm elég hosszú dolgok történtek velem. Minden évben voltam öngyilkos egyszer legalább 2012 óta. Talán Jenni hiánya ekkora lett volna.2 Lányba voltam szerelmes nagyon az életem Során Jennibe is Sugiga, még lehet most is kedvellem őket. Van hogy Jennivel álmodók. És Önbizalmam sincs kedveményezni.

Jenni miatt is lelkiismeret furdalásom van szex téren mert vele volt órális elő játék szóval én sokkal jobban akkarta mint én is megtette a kedvemért de mindig el ment vele az egész ídő. Szóval ha önkielégitek a végén mindig rám akkar törni egy síró roham. Kérni akkarok pár tippet. hogyan tovább ?



2013. aug. 17. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy név és dátum pontokat adtál meg. Ez nem egy határidőnapló illetve egy sima napló sem.
2013. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez csak keresztnév, töröljem akkor a kérdést ?
2013. aug. 17. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnálak de tényleg:(
2013. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jajj te szegény...
2013. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem sajnáltatni akkarom magam. Csak rosszul érzem magam hogy egyedül vagyok. És már nem akkarok álmaim lányára tovább várni! A Táncot nem adom fel évek óta shuffle-t táncolok! :) Azért kösz a válaszokat!A szorongásom azóta áll fent mióta apu öngyilkos lett és hogy túlélte verekedett valami egy emberel előttem.
2013. aug. 17. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
hallod, én ezt nem értem... olyan a helyesírásod, mint a falra fosott borsó, ember.:/
2013. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írodalombol sose voltam jó!
2013. aug. 17. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Az lehet, de van automatikus helyesírás segítő.

Egyébként fiu vagy, vagy lány? Csak mert


"Utána egyéb egy lengyel srác miatt akit lesmárolt"

2013. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok , nem lány! A harmadik smárolte lee a lengyelt!
2013. aug. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!