Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom végre túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom végre túltenni magamat a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk,nagyon hamar összebarátkoztunk.Pár hónapra rá beleszerettem.Ő azonban csak legjobb lánybarátjaként tekint rám.Ez a reménytelen szerelem már 1 éve tart,szinte minden nap beszélünk de elakarom felejteni őt 'abból a szempontból',mert valószínűleg soha nem fog rám másképp nézni.Hogy tegyem túl rajta magam?

2013. aug. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az illető?
2013. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 éves.
2013. aug. 19. 21:57
 3/5 anonim válasza:
Ujuj nagyon kemény dió.A felejtés nagyon sok időbe telik.Nincsenek rá módszerek csak az idő.Amúgy én pont most lábaltam ki egy ilyen nagy viszonzatlan szerelemből.Pont 1 éve szerettem bele a fiúba és márciusba mondtam el neki szóval fél éve kb. És most vagyok olyan szinten hogy már nem érdekel.És hogy csináltam? Nem találkoztam vele vagy már 3 hónapja , nem láttam élőbe és igy nem kezdtem el ,,álmodozni" . Meg úgy egyre kevesebbet fogsz majd rá gondolni és egyszer csak túl vagy rajta! Hajrá!:)
2013. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lilowada válasza:
Én is most vagyok túl egy 9 hónapig tartó viszonzatlan szerelmen, nem mondom azt, hogy már nem érzek iránta semmit, hazudnék ha ezt mondanám. Csupán annyi bántást és elutasítottságot kaptam ebben a "kapcsolatban", hogy egy idő után, bármennyire is ragaszkodtam hozzá és szerettem őt, rá kellett jönnöm, hogy muszáj elengednem! Muszáj, különben soha nem lesz egy normális párkapcsolatom, soha nem lesz senkim akit majd én is szeretni fogok és ő is viszont fog szeretni. Fájdalmas volt, de mint ahogy említettem, a sok negatív dolog amit kaptam tőle csak megkönnyítette az elszakadást. Döntést hoztam, és azóta ehhez tartom is magam, mert nem akarom újra átélni azt a céltalan szenvedést, ami az elmúlt 9 hónapban az életem része volt. Szerintem szállj ki, amíg megteheted. Tudom, hogy reménykedsz és tudom, hogy borzasztóan vágysz a közelségére és arra hogy viszonozza az érzéseid, de hidd el, egy sokkal boldogabb kezdet vár majd rád, ha elmúlik ez a fájdalom az életedből. Ez nehéz folyamat, de az időnek és az elhatározásodnak az ereje veled lesz!
2013. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj! Mivel ebben tapasztalt vagyok,szerintem keress mást és hidd el hamar túlteszed magad rajta! 1 évet vártál?? én 5 évet,de még mindig csak a "facebook ismerőse" vagyok számára........ de már túltettem magamat és boldog párkapcsolatban élek:)
2013. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!