Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elegem van. Mit tegyek? Ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. Mit tegyek? Ennek van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés

Akárhogy is nézem, ez nem működik. 3 éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szülő centrikus, gyakorlatilag mindenbe beleszólnak neki, de Ő hagyja is. Hétvégente találkozunk, ami elég ciki, de ami jobban bánt, hogy nem haladunk előre és nem is törekedik rá. Neki ez így jó. Nekem meg már rohadtul unalmas, semmi izgalom, semmi program nincs, mert Ő nem tud kitalálni semmit, egyszerűen már nem érdekeljük a másikat szerintem. Arról nem is beszélve, hogy mennyire figyelmetlen és értetlen az irányomba. Mintha egy utolsó senki lennék. Nem tudom mit tegyek.. szeretem meg minden, de ez így nekem nem fog működni. Iszonyatosan ellaposodott minden... a szex is már olyan kényszerérzetes. Nem tudom, hogy akarom-e még ezt. Ha kicsit javul a helyzet kettőnk közt, ő újra mindent elront. Úgy érzem többet érdemelnék. Se összeköltözés, se eljegyzés... semmi. Ezeket eléggé ellenzi. Azaz gondolom fél a szüleitől.

El vagyok keseredve, próbálok jó lenni neki, újítani magamon, konditerembe járok, csinosabban öltözködöm.. de semmi. Két külön világ vagyunk.. :/

Mit tegyek most?



2013. aug. 21. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te már eldöntötted. Hajrá!
2013. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább ne ha már most bánod h ennyit igyekszel és semmi akkor ne fokozd ne bánd meg később h még 1-2vagy több évet pazarolsz az életedből pasiból rengeteg van csak találsz az igényeidnek megfelelőt az elpocsékolt időd viszont senki se adja vissza.....miért választanád az unalmas monoton boldogtalan életet amikor választhatod az izgalmas boldog életvitelt is :)
2013. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyúlcipő és lépj olajra mihamarabb!
2013. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
24 én, 26 Ő.
2013. aug. 21. 15:01
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Kb. mintha az én volt kapcsolatomat olvastam volna, mi is 3 év után szakítottunk! Véget kell ennek vetni, mert jövőtök nincs együtt. Őszintén, szerintem nem is szeretitek már egymást igazán, csak vagytok egymás mellett megszokásból. Ő is és te is boldogabb lesz majd valaki más mellett. Nem passzoltok össze vagy akár az is lehet, hogy egy szakítás "traumája" kell neki, hogy erőt vegyen magán a változáshoz, persze azt már lehet nem te fogod megtapasztalni.

26F

2013. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Hozzászóló!


Attól tartok, hogy nagyon is igazat írtál..

2013. aug. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!