Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a barátnőtökkel ha menstruál?

Figyelt kérdés

Elmondja-e nektek?

Vagy hamarabb észreveszitek?

Gondoskodóbbak-e vagytok?

Hisztisek-e akkor a barátnőtök?

Szerintetek gusztustalan a menstruáció?



2013. aug. 25. 20:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%
Igen, gondosabban dugom szét :)
2013. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

És szoktatok akkor szexelni? :D

írjatok minél többen!

2013. aug. 25. 20:59
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
Mivel tisztátalan a biblia szerint ezért a tevékkel kell aludnia!
2013. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi. Nem vagyok fiú, de ezt nem hagyhatom szó nélkül.

Mi az, hogy gusztustalan? Ez természetes. Szerinted mi csajok szeretjük? Nem. Dehogy. De nem tudonk ellene mit tenni

2013. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
74%
A véres szövetdarabkák gusztustalanok.
2013. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
hát igen... de szeretném ha a fiúk a legtöbb kérdésre válaszolnának, hogy náluk hogy megy...
2013. aug. 25. 21:13
 7/35 anonim ***** válasza:
55%
Elviselhetetlen. Elküld minden apró szarságért a francba és még azért is én vagyok a hibás, mert nem esik jól, hogy még csak annyit se mond utána, hogy ne haragudj.
2013. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Minden lánynál más és más. Nekem elmondták mindig maguktól a partnereim. Mi van abban? Semmi. Ez nőknél természetes dolog.

A hisztizést nem vettem észre sose (alapból nem kezdek a hisztis lányokkal, kerülöm őket jó messzire). Ez az ő dolguk. Nem szólok bele az egészségükbe nem is értek hozzá, az a nőgyógyász dolga.

Ha előfordul a havi, akkor sexbe meg szünet van ennyi.

2013. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
7-es, azért én nem szoktam bunkó lenni, én minden rossz szótól elsírom magam, tehát ha mond valami megjegyzést még ha csak viccből, akkor is könnyezni kezdek... de amúgy teljesen normális vagyok :)
2013. aug. 25. 21:20
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés túlságosan értelmes és összetett ahhoz, hogy sok választ kapj rá. Ha odatennéd mellé, hogy elküldöd a melleidet/farkadat privátban, máris kapnál minimum 20 választ.

Én el tudom mondani, mit csinál a párom. Tudja, mikor jön meg nekem, együtt tartjuk számon a ciklust. Gondoskodóbb, mert tudja, hogy sokszor szédülök, és hogy mellé fáj a hasam is. Kissé érzékenyebb vagyok olyankor, ezt figyelembe veszi, úgy fog, ölel, simogat, tehát odafigyel, persze nem úgy, mintha halálos beteg lennék, de visszafogja magát.

Aki szerint meg gusztustalan a menstruáció, az retardált. A párom sokszor megjegyzi, hogy tiszteli a nőket, amiért kiállnak ilyeneket, ugyanis elképzelni sem tudja, milyen lehet minden hónapban túlesni ezen.

2013. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!