Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a barátnőtökkel ha menstruál?

Figyelt kérdés

Elmondja-e nektek?

Vagy hamarabb észreveszitek?

Gondoskodóbbak-e vagytok?

Hisztisek-e akkor a barátnőtök?

Szerintetek gusztustalan a menstruáció?



2013. aug. 25. 20:56
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
30-as, ez elég furcsán hangzik... :)
2013. aug. 29. 20:09
 32/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha belegondolsz semmi sem furcsa egy párkapcsolatban ami mindkét embernek megfelel. Például, ha a te barátod ezt gusztustalannak tartja, de minden másban elfogadó és szeretitek egymást, akkor lehet, hogy ebben a helyzetben neked kell megértőnek lenni és tiszteletben tartani az érzéseit. Szerintem egy kapcsolat sem olyan mint a másik, csak az a fontos, hogy a két félnek mi a jó, és tudjanak kompromisszumot kötni. De ez is csak egy vélemény, lehet, hogy nem nekem van igazam és minden kapcsolathoz van egy "recept" és a szerint kell alakítani... ;)
2013. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

43/F. Engem sose zavart komolyabban a stukázás, sőt - kifejezetten izgalmasnak tartom, mikor partnerem belement egy-egy pikánsabb kalandba.

OK, a kedvenc nyalifalim persze ilyenkor oda nem terjed ki. Tapasztalataim szerint inkább a csajokat szokta ez zavarni - nyilván olyanokat is látnak/tapasztalnak magukon, amiket mi szerencsére nem látunk. Végülis mindig a szakács a legrosszabb éttermi vendég, nem? :)


Változás. Igen. Tényleg mások vagytok kicsit ilyenkor szerintünk is. Olyan ez, mint az alkohol: kire így hat, kire úgy, de nekem ebben pl. mindig szerencsém volt, nem fogtam ki egyetlen hiszterikát sem. (Itt hiszterika alatt persze a csapkodós, hisztizős fajtára gondolok, nem az érzékenységre, sírósságra - az szerintem érték és nem hiba - egy nő legyen nő és ennek elengedhetetlen része a kellő érzékenység. Egy bioáramot mérő érzékeny műszert se akarjon az ember a fali konnektorba dugni. Ha megteszi, akkor viszont ne lepje meg, hogy szegényke füstölni kezd..)

Azért lányok, tegyük helyre a dolgokat! Mert ez az időszak szerintem nemcsak negatív, hanem pozitív dolgokat is hoz magával, amit egy okos partner bizony a kapcsolat előnyére tud fordítani.

Ilyenkor pl. én sokkal hálásabbaknak, érzelmileg fogékonyabbnak tapasztaltam a csajokat a kisebb figyelmességekre is. Ezért igyekeztem azokat erre az időszakra koncentrálni. Sose voltam figyelmesebb az átlagnál, csak másképp csoportosítottam ezt. Ettől a kapcsolatunk sokkal kiegyensúlyozottabb - stabilabb lett, ezek a partnerek szerintem a mai napig hálásan gondolnak vissza az "olyan" napokra.


Szex: Kicsire nem adunk. Ám ha nagyon megvan, akkor szerintem is érdemes kerülni, vagy olyan helyen csinálni, ahol nem számít egy kis ezmegaz. Meg utána zuhanyozáskor azért kissé néha bizarr dolgokat, szokatlan illatokat mosogat le magáról az ember - ez tény. El tudom képzelni, hogy finnyásabb férfiakat, vagy kezdő, ártatlan lelkületűbb, mimózább kamaszfiúkat esetleg ilyesmi zavarhat. Bölcs dolog tehát a nők óvatossága ilyenkor.

Ellenben a biológia az biológia. A tamponon a kék zselét meg inkább a tévéreklámban kell nézegetni és kész... ;)


Viszont a szex nemcsak dugásból áll - legalábbis legtöbb férfinél nem. Ilyenkor az emlegetett apróbb figyelmességek részeként szépen végigmasszírozgattam a partnerek nyirokrendszerét tetőtől talpig, puszit adva ide-oda, beleértve a szokottnál vastagabb bugyi külső oldalát is. Ettől a kényeztetéstől csökkentek a görcsök, beindult a méregtelenítés, lazább lett a kellemetlen időszak, plusz pár erogén zóna is át van közben mozgatva, ami biztosan nem kellemetlen dolog, még ha ki is kell közben menni kétszer tampont cserélni, akkor sem. :)))

A szexet viszont sose erőltettem! Ha a partner (ez általában a ciklus vége felé fordulgatott inkább elő) "begerjedt" a szokásos kis kényeztetésekre, akkor persze miért ne? Nálam pl. ez számít természetesnek, "normálisnak". De ahány ember, annyi típus, ahány ház, annyi szokás... Szóval írásom alapján nem tudsz majd általánosítani, hogy nekünk, férfiaknak mi a jó, mert egyiknek ez, másiknak meg az. :)

2013. szept. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

A válaszok sorban.


1. Elmondja.


2. Néha/ritkán hamarabb is észre lehet venni a viselkedésen.


3. Gondoskodóbbak vagytok-e? (helyesen így néz ki a kérdés, a -e mindig az ige után jön) -Inkább próbálok kicsit türelmesebb lenni, én így mondanám.


4. Igen, valamivel hisztisebb. Ez akkor lesz igazán gond, ha utólag nem látja be és nem kér bocsánatot, vagy nem örül annak, hogy extra türelmesek voltak vele, az baj.


5. Igen, lepontoznak, de szerintem a maga módján gusztustalan és természetes egyszerre! Egy csomó élettani folyamat természetes és nem túl gusztusos, ez van. Nem mindegy, hogy milyen stílusban, mikor és milyen részletességgel említik... az ördög a részletekben bújik meg. Mint jelenség természetes, de ki lehet úgy részletezni, hogy undorító legyen.

2013. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 MATTH3W válasza:

Szia !


Nekem mindig elmondja, ha megvan neki, és ilyenkor is ugyan úgy viselkedek vele mint amúgy, mert nem csak ilyenkor kell egy lánnyal figyelmesnek lenni, hanem mindig ! :) Nem szokott hisztis lenni egyáltalán, és azokon a napokon is szívesen vagyok vele, ilyenkor a szokásosnál többet mozdulunk ki, beszélgetünk, beülünk 1 kávéra valahova, vagy csak a parkban sétálgatunk egyet, persze mikor nincs meg neki akkor is szervezünk ilyen programokat, csak akkor a program listán rajt van az együttlét is. :) Gusztustalan vagy sem (amúgy szerintem nem) ez minden lánynál természetes, ez ellen nem nagyon tud tenni.

2013. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!