Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a barátnőtökkel ha menstruál?

Figyelt kérdés

Elmondja-e nektek?

Vagy hamarabb észreveszitek?

Gondoskodóbbak-e vagytok?

Hisztisek-e akkor a barátnőtök?

Szerintetek gusztustalan a menstruáció?



2013. aug. 25. 20:56
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, várom még! :) sokaaat!
2013. aug. 26. 09:02
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
akkor popsiba du..om mindig
2013. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%

Én csaj vagyok, de leírom, hogy nálunk hogy megy.:)


Tudja, hogy mikor van meg, főleg, mivel első nap hisztis vagyok... Szoktuk húzni egymás agyát, amin alapjáraton nevetek, azon ilyenkor elbőgöm magam...:D Szerencsére ő ezt betudja a menstruációnak, és ahogy lenyugszom, én is belátom, hogy hülye vagyok, bocsánatot kérek. A barátom gondoskodóbb ilyenkor, ha mondjuk fekszem az ágyon, és látszik rajtam, hogy görcsölök, odafekszik, megpuszilgat.:) Nem hiszem, hogy gusztustalannak tartaná, szex is szokott lenni már a menstruáció vége felé.

2013. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Én is lányként írok. A barátom szerintem kevésbé undorodik tőle, mint én. Általában ő hozza fel a szexet ebben az időszakban, és még ilyenkor se húz gumit (mert különben meg tablettával védekezünk). Azt mondja, ettől egyrészt mindig jobb kedvem lesz (kivételesen ebben igaza van), és hogy szereti látni, hogy ilyenkor még jobban élvezem az együttléteket. De én nem ragaszkodom a szexhez ilyenkor, az a macera a törülközőkkel, meg tényleg ciki ott látni utána a csomó vért mindenütt... Merthogy ő legfeljebb az első 2-3 napot várja meg. Természetesen megmondom neki, értesítem a dolgokról, hiszen köze van hozzá. Mert ha nem jön meg, akkor mi? Kezdhetünk idegeskedni, ugyebár. De olyankor kicsit elnézőbb, mert én elég hisztis vagyok olyankor. Mármint érzékenyebb a dolgokra, én is kb mindenen elsírom magam olyankor és kicsit ingerültebben reagálok dolgokra, amiket máskot tök nyugodtan kezelek.


20/l

2013. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
21%
ezt nem tartjak sokan undoritonak de az anált meg igen! ez nem fér a fejembe, sokkal gusztustalanabb dolog ez a popsiszexnél igy du..i
2013. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
25-ös: Csoda, hogy nem fér a fejedbe, pedig elég nagy hely lenne neki ott... Hogy jön most ide az anál? Te csináld, ha szereted, de senkit nem érdekel.
2013. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
mert szerintem véres pun..it me..i százszor gusztustalanabb mint egy kimosott po..it
2013. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
én is sírósabb vagyok mikor megjön, amúgy barátom gusztustalannak gondolja, már csak ha beszélünk róla tereli a témát :/
2013. aug. 29. 11:58
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

>FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a barátnőtökkel ha menstruál?

Amíg volt párom, igyekeztem maximálisan figyelmes lenni és levenni a válláról a megerőltető dolgokat.


>Elmondja-e nektek?

Igen, elmondta.


>Vagy hamarabb észreveszitek?

A hangulatán látszott, de ő maga is mondta.


>Gondoskodóbbak-e vagytok?

Igen, abszolút.


>Hisztisek-e akkor a barátnőtök?

Ő nem volt, csak nagyon megszenvedett.


>Szerintetek gusztustalan a menstruáció?

Miért volna az, a természet része. Maximum az ilyen helyzetben erőltetett szex lenne az.

2013. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nálunk a mensi időszak a külön időszak. Abban a 4-5 napban nem foglalkozunk egymással csak amennyit az együttélés hoz magával. Nálunk ez bevált, ha vége a mensinek úgy esünk egymásnak mint két kiéhezett nyuszi. Ja és amíg tart a mensi kiélvezzük az egymásnélküliséget. Szerintem ez több szempontból is jó, főleg így 8 év után. Amúgy ez nem azért alakult így, mert gusztustalannak tartja, hanem mert szükségünk volt az egymásnélküliségre, - különben egymás idegeire tudunk menni - és a mensis időszak alkalmas volt rá.
2013. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!