Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚÚÚK! Ti hogy viselkedtek a barátnőtökkel ha menstruál?

Figyelt kérdés

Elmondja-e nektek?

Vagy hamarabb észreveszitek?

Gondoskodóbbak-e vagytok?

Hisztisek-e akkor a barátnőtök?

Szerintetek gusztustalan a menstruáció?



2013. aug. 25. 20:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
10-es, nagyon szerencsés vagy a pároddal :)
2013. aug. 25. 21:23
 12/35 anonim ***** válasza:
40%
A náthásokat is sajnáljuk, a takony ettől még gusztustalan!
2013. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem bunkózom vele, igyekszem higgadtan kezelni ezeket a helyzeteket, mivel ez természetes reakció ilyenkor nála, de azért mégis jól esne, ha el is küld a pi.cs@ba, legalább bocsánatot kérjen. Nem kell esedezni, meg körbeugrálni, egy "bocsi" bőven megtenné.
2013. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
30%
12-es: De nem is a szanaszét hagyott, vértől csöpögő betétekről vagy tamponokról volt szó, hanem magáról a folyamatról.
2013. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos ismertem lányt aki a véres betétet a fürdőszoba padlóján tartotta. :( Magasan képzett, igényes? nő.
2013. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
15-ös... az durva...
2013. aug. 25. 21:45
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Na hát azt azért ne... én is hallottam már "magasan képzett", több diplomás emberről, aki verte otthon a családját, szóval ezek szerint a "magasan képzettség" nem jár együtt alap intelligenciákkal és normákkal. Meg igényességgel.

De amúgy ez nem normális dolog, szóval ne ilyenekkel párosítsátok a menstruációt, férfiak.. :) Én általában úgy megoldom a dolgokat, hogy a párom észre se veszi.

És igen, tényleg szerencsés vagyok. :) Igazából egyáltalán nem várom el, hogy pátyolgasson vérzés alatt, mint ahogy én teszem vele, mikor ő beteg, de nála ez valahogy alapból jön, mert igazi úriember.

2013. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
#15 és az ilyenek hisztiznek, ha az alsógatya két hétig rohad az ágy alatt XD
2013. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
81%
Arra is gondoltam nem volt mindig ilyen, csak kiábrándításnak szánta a koszos fültisztítók mellé. Cseles leépítésnek.
2013. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
52%
Keresztet meg fokhagymafüzért lóbálok előtte, amíg el nem múlik.
2013. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!