Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Náci a barátom? 16/l Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náci a barátom? 16/l Kérlek olvasd el, nem hosszú

Figyelt kérdés

Az van hogy voltam a szobájában és ott volt egy régi puska az egyik falon fölakasztva, megkérdeztem hogy mi az azt mondta hogy a valami őse puskája aki a második világháborúban a don kanyarban szolgált és ott halt hősi halált amikor valami emberek mentett. meg hogy az apjától kapta 16 éves korában (most 17)

megkértem hogy vegye le de azt mondta hogy nem mert valami családi cucc és hogy a büszke az ősére, akkor most ő náci vagy mi??? Tényleg normális srác de ezt miért nem veszi le miért csinálja???



2013. aug. 25. 21:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kemény. Nem az, hogy nem veszi le a puskát, hanem, hogy ilyen miatt ezt gondolod szerencsétlenről.
2013. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy.Szerinted akik ott voltak mind nácik voltak?Szerinted direkt mentek a mínúsz 60 fokba meghallni?Am mi van akkor ha szereti a fegyvereket?Ha nekem is lenne egy ilyen jelentőségű családi cuccom biztos kiraknám.Mi van akkor ha büszke az őseire?
2013. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%

1es, ezt hogy csináltad?

Amúgy meg nem hinném, szerintem pont a másik oldalon segített be az őse.

2013. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Villácska ***** válasza:
Miért lenne náci? Az őse se volt biztosan náci. Attól még hogy a Német seregben szolgált nem feltétlen volt náci.
2013. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

a közkatona, mindig háborús hős, akármelyik oldalon halt meg, hisz ő úgy tudta, hogy a hazáját védi. ettől a barátod még nem náci, mert a nagy apja tudtán kívül egy rossz eszme szolgálatában állt, ami egyébként a nem véletlenül más nemzetekkel végeztette a piszkos munkát. nekik/nekünk se szánt jobb sorsot, mint a meghódítandó területeken élőknek...

szóval, ettől még egyszer mondom: nem náci a srác! az már más kérdés, hogy hogyan viszonyul a múlthoz, hogy beszél más emberekről? milyennek tart más rasszból származókat, mi a véleménye a kisebbségekről, illetve a számára másként gondolkozókról?

2013. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
"2"es ugye félre írtad? (A II. magyar hadtest volt ott akiket odaküldtek a németek ellen) a németek küldték oda a hadtestet az szovjetek ellen...
2013. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
félre igen oroszok ellen csak késő van mrár
2013. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
# 17 *már
2013. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
hát mondom hogy késő van :D
2013. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mit szólsz bele? Utolsó senki vagy a családja meg a családja. Odavetődsz és egyből átformálnád a srácot.
2013. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!