Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Náci a barátom? 16/l Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náci a barátom? 16/l Kérlek olvasd el, nem hosszú

Figyelt kérdés

Az van hogy voltam a szobájában és ott volt egy régi puska az egyik falon fölakasztva, megkérdeztem hogy mi az azt mondta hogy a valami őse puskája aki a második világháborúban a don kanyarban szolgált és ott halt hősi halált amikor valami emberek mentett. meg hogy az apjától kapta 16 éves korában (most 17)

megkértem hogy vegye le de azt mondta hogy nem mert valami családi cucc és hogy a büszke az ősére, akkor most ő náci vagy mi??? Tényleg normális srác de ezt miért nem veszi le miért csinálja???



2013. aug. 25. 21:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
93%
#30 Emlékekről hallottál már? Meg ez nem mindenkinek visszataszító. Már hogy ne szidnánk le? Ennyi erővel mindenki náci, aki fegyvert őriz emlékül.
2013. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló poroblémával kerestem fel egy oldalt.Nemrég a birtokomba került egy régi fénykép ami a nagyapámat ábrázolja,amin egy fekete ruha van rajta.A vállapon villám jel a sapkáján megy egy halálfej.Nem tudtam elképzelni mit dolgozott.Utána jöttem rá a gyakori kérdéseket olvasgatva hogy Villanyszerelő volt az öreg,de erre gondolnom kellett volna hiszen ott a villámjel.A halálfej meg arra utal ezek szerint,hogy rizikós volt a munka hiszen sokan meghaltak....vagy kalóz stílusban nyomták.A fekete ruha meg hát koszos melo a villanyszerelés így a feketén nem látszik meg annyira.Köszönöm gyakori kérdések!!
2016. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!