Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek róla? Csak szerintem volt nagy szemétség?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit most nyáron ismertem meg, mindeketten tetszettünk egymásnak, ez nem is kérdés...voltunk buliba, baráti körrel együtt és mindegyiknek az lett a vége, hogy egymásba gabalyodtunk és egész este csókolóztunk. Tegnap előtt este is egy ilyen bulin voltunk, de látványosan került engem, pedig én oda mentem hozzá beszélgetni, de konkrétan le se sz@rt. Aztán mikor kérdeztem, hogy mi a baja, azt mondta csak fáradt mert dolgozott. Beszéltünk még, erre kijelentette hogy nem is emlékszik a bulikra, amiken velem volt, pedig a legutolsón azt mondta hogy imád engem és nagyon sokat jelentett neki az összes ilyen alkalom...Itt kb összetörtem és elmentem mellőle, erre egy másik lánnyal kezdett el beszélgetni, majd elmentek táncolni, mindezt úgy, hogy tökéletesen láthassam őket...Tudom, hogy nem jártunk, de attól még normálisan is közölhette volna, hogy nem akar semmit, nem? Vagy csak én érzem ezt gonoszságnak?? Nagyon beleszerettem és ezzel most nagyon megbántott...15/L, 20/F.

2013. aug. 26. 14:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Buta vagy kérdező mint egy marék föld. A srác meg nem ismeri a szót: gerinc
2013. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta, kedves első válaszoló??
2013. aug. 26. 14:24
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Mert még naiv vagy. Azt hiszed egy 20 éves srác komolyan beléd szerethet? Megkapta a csókjaidat, és mivel nem dughatott meg elsőre, lekoccoltatott. Érted....
2013. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem szemétség volt, de a 20 év körüli pasik általában nem nagyon akarnak a szexen, smároláson kívül mást egy 15 éves lánytól. Persze nyilván vannak kivételek, de a legtöbb nem nagyon veszi komolyan az ilyen flörtöket.
2013. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg egy nagy szemét a srác.
2013. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
15 évesen minek jársz ilyen bulikra.És miért 20 évessel akarsz összejönni aki csak megakar b*szni?Amikor tele van a világ normális 14-17 éves fiúkkal?
2013. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellet volna belemenned a csokolozasba, hogyha nem jartatok. Vagy akkor az elso csok utan megkellett volna kerdezned, hogy akkor ti most jartok? Szerintem az a gond, hogy tul konnyen adtad magad, es megkapt amit akart.

Mindketten hibasak vagytok. De te inkabb, mert nem gondolkodtal ep esszel es tul konnyen adtad magad neki, es konnyen bedoltel.

Igyhat johet szamara a kovetkezoo aldozat..

Legkozelebb probalj esszeruen gondolkoni , barmennyire is szerelmes lennel.

Sok sikert!

2013. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Miért ne mehetnék el egy buliba, csak mert 15 éves vagyok? Nem iszok egy korty alkoholt se, nem cigizek és nem viselkedek felelőtlenül...így szerintem elfogadható, de mindegy.
2013. aug. 26. 14:32
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Te 15 évesen egy kislány vagy, mégis mit akarsz egy 20 évestől?
2013. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
a pasi bunkó és csak ki akart használni szórakozni akart ezzel nem is lenne gond,ha te nem lennél naiv és nem gondolod komolyan,hogy ő bármit is érez irántad képzeld én is 15 voltam mikor bulizgattam és én is smároltam pasikkal de nem vettem komolyan meg nem is akartam semmit tőlük csak akkor jó szórakozás volt és senki nem bántódott meg.
2013. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!