Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szemétség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szemétség, vagy csak én szerintem az?

Figyelt kérdés
Van egy csaj.. nagyon tetszett stb... fél évet beszéltünk, járás előtt tartottunk. Meg kérdeztem hogy szimpatikusnak tart e, és hogy mi a véleménye rólam. Azt mondta rendes vagyok, és szeret bennem mindent. Meg említettem neki, hogy fél cigány vagyok.. Ekkor azt mondta mennie kell haza.. egyből tudtam hogy mi van , nem is kerestem többet. Vélemény?
2010. nov. 13. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
raszista kis ribanc...ne is törődj vele lesz olyan aki elfogad majd olyannak amien vagy :)
2010. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ő ilyen típus nem kedveli se a cigányt se a félcigányt.
2010. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A csaj nem érdekel, találok másikat. De milyen emberek élnek... Elszomorító.
2010. nov. 13. 17:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Rasszisták élnek :D
2010. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És nem az borzaszt el, hogy nem szereti a cigányokat, hát igazából le is szarom , hogy ki mit szeret.. Joga meg van hogy döntsön, csak ha szimpatikus vagyok, és azt mondta szeret bennem mindent.. elég szánalmas dolog..
2010. nov. 13. 17:42
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Sztem abszolút érthető, én se jönnék össze cigány v akár félcigány lánnyal, akkor se ha elsőre normálisnak tűnik. Nem tudhatta, h tényleg az vagy-e.
2010. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mennyi logika van benned.. el ítéled , közbe meg ugyanúgy él mint te.. most én ítéljelek el azért mert Magyar vagy ? És erről ki tehet hogy fél cigány vagyok? Én?..
2010. nov. 13. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem van fél cigány ismerősöm, de igazad van kérdező elég elszomorító hogy szeretett Téged, és csak azért dobott mert ezt is őszintén elmondtad neki.

Jól jártál ha dobott emiatt,mert legalább tudod hogy nem is Téged szeretett .

2010. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17:42-es, 71%-os vok. Ha a magyarok többsége is bűnöző lenne, én is megérteném ha elítélnének emiatt. Lehet h te pont rendes vagy, de a lány számára több esély van arra, h nem.
2010. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Utolsó, erre annyi mondani valóm van.. Meg ismernél, nem mondanád meg hogy fél cigány vagyok, fehér a bőröm színe, emberien viselkedem, Édesanyám minimálbérért dolgozik, egy helyen már 20 éves kora óta, Édesapám pedig nem elissza a pénzét, hanem meg keresi azt amit meg tud és próbálja fent tartani a családunkat. Ha eljönnél itt nem üvöltene cigány zene, itt nem lenne gumi égetés szag. Város központban élek, és nem is haverkodom cigányokkal. És ha egyszer aláírta hogy szeret, meg hogy bír mert meg hallgatom akkor szerintem emberi szempontból nincs velem baj. Az a baj, hogy ha meg mondtam volna neki első találkozásnál hogy fél cigány vagyok, szóba se állt volna velem.. nem tudom ki a szánalmasabb, gonoszabb és hogy ki az emberibb..

2010. nov. 13. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!