Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy leszálljon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy leszálljon a barátnőmről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves gimnazista fiú vagyok, és van egy barátnőm akivel közel 2 éve együtt vagyunk. Eddig minden nagyon szép,és jó volt a barátnőm nagyon aranyos, kedves halk szavú visszahúzódó lány, csak szegénynek volt egy lelki megrázkódtatása. 14 lehetett mikor egy cigány banda piszkálta folyamatosan, és félelemben tartották, azóta nagyon fél tőlük. Egészen eddig nagyon jól megvoltunk amíg az egyik cigány gyerek a barátnőm gimiéből nem szerelmesedett belé... folyamatosan megy utána ,nem hagyja békén. A barátnőm érthető okokból fél tőle. Én már többször is elég durva hangnemben figyelmeztettem őt ,hogy hagyja békén mert már foglalt, de mintha nem is érdekelte volna ,sőt talán még jobban hajt rá. Hogyan értessem meg ezzel a f_szjancsival ,hogy hagyja békén a barátnőm!? Én mindig próbálok a barátnőm mellet lenni ,minden nap érte is megyek a sulihoz, hogy ez a kis cigány majom ne kövesse vagy stb.(A barátnőm szintén 17 éves ,de külön gimibe járunk a hülye gyerek vele egy gimibe jár)

2013. szept. 6. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
FÚJJJ MOCSKOS CIGÁNYOK!!! BOXER FEL AZT 1 A POFÁJÁBA!!!
2013. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Jézusom, ez az egyik legrosszabb helyzet amibe csak kerülhetnél :\ És én átérzem, mert voltam hasonló helyzetben, de ott a lány nagyon is temperamentumos volt szóval nekem sokkal könnyebb dolgom volt, mert a gyik gyereket a csaj több alkalommal össze-vissza verte (komolyan XD), de hogy TE mit tudsz ilyenkor tenni? :\


Megverni nem érdemes, mert leállni nem fog később meg jön a haverokkal, ha meg a lánytól kéred hogy küldje el, akkor keresztet vethetsz a kapcsolatodra (nők XD :\), szóval beszéljetek a lány osztályfőnökével, vagy mond a lánynak hogy menjen át másik osztályba, vagy csak legyél egyre-egyre agresszívabb, hátha akkor leáll.

2013. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, a barátnőm elszokta küldeni ,ha már nagyon nyomul aztán meg rögtön felhív ,hogy menjek oda ,de rögtön!Ez biztos nem vet véget a kapcsolatunknak ,mert egyikünk sincs jó véleménnyel a cigányokról. Verekedni ezért nem akarok :/ és külön osztályba járnak...
2013. szept. 6. 19:37
 4/6 anonim válasza:

Ne menj neki. Mert ha megütötte akkor megy rad az egész familia :D

Szerintem a legjobb dolog mondani az iskola igqzgatonak hogy zaklatja a barátnődet ,es jo esetben kipakolják a sulibol

Vagy ha komolyabb lesz akkor rendőrség

Amugy DÖGÖLJÖN MEG AZ ÖSSZES CIGÁNY :D

16/f

2013. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gimis cigány? Seems legit...

Az ő nyelvén kell elzavarnod, vagyis legyél primitív és durva :)

De vigyázz, nehogy jöjjenek a testvírek! A barátnődet pedig tökéletesen megértem... :)

2013. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CristoGreg válasza:
Ha szép/durva szóra nem reagál,magamból ki indulva én leütném....azért csak a barátnőm,aki még tart is tőle,én igy védeném meg,persze ez nem a legjobb opció,de valamikor nincs mást tenni
2013. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!