Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztem egy lánnyal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem egy lánnyal akit szerettem és nem tudom mit csináljak. (? )

Figyelt kérdés

2,5 éve összevesztem egy lánnyal akivel jóba voltam és szeretem. Pécsen egy Ált. Iskolába ismertem meg. Kedves lány volt láttam rajta, hogy próbál közeledni felém és beszélgetni akar velem. Suli után párszor haza is kísért voltunk együtt táborba is. Igaz engem nem érdekelt mert folyton a focin meg a gépezésen járt az eszem és elhanyagoltam a lányt, talán meg is unta és talált magának más fiút.

Ezután más gimnáziumba jártunk nem tudtam róla semmit 3 évig aztán ráírtam 3 év után mert közbe rájöttem, hogy ez a lány számomra pótolhatatlan és nincs még egy ilyen lány aki így bánt volna velem vagy ilyen kedves lett volna. Szóval elkezdtünk beszélgetni (sajnos csak facebook, msn).

Már egész jó barátok lettünk, de közbe többször összevesztünk kisebb dolgokon és akkor mindig bocsánatot kértem és megbocsájtott. Aztán egyszer olyan mondtam amiért már nem bocsát meg nekem. Próbáltam vele kibékülni, de csak annyit válaszolt, hogy lesz.rom, nem érdekel, hagyjál már. (Mielőtt még valaki azt hinné, hogy lek.rváztam meg ilyenek előre szólok, hogy nem. Hétköznapi dolgokon, amiért nem bocsájt meg az, hogy elmondtam a véleményem a viselkedéséről és elmondtam neki, hogy utálom, de ezt később meg is bántam nagyon). Hetekig próbáltam vele kibékülni, de nem volt értelme.

Szóval azóta vagy 2,5 éve nem beszéltünk valószínű az utcán is elfordulna tőlem ha találkoznánk és nem tudom mit csináljak. Most pedig látom facebook-on, hogy egy olyan srácnak a képeit, állapotát "lájkolja" akitől féltem mivel egy nagyon nem jó gyerek főleg a baráti társasága, de ez már lehet csak féltékenység.

Szóval én már bármit megtennék azért, hogy egyáltalán újra jóba legyünk mert nagyon hiányzik és szeretem őt. Megígértem neki, hogy meg fogok változni (persze lesz@rom volt a válasz), azóta kondizok(feszültésget levezetem) és próbálom visszafogni az indulataim.

Azért írtam , hogy pécsi vagyok mert hátha elolvassa az a lány akiért bármit megtennék, és tudja, hogy nincs még ilyen lány mint ő! :'(

20/F



2013. szept. 8. 14:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg úgy kicsit a lányról. Elég makacs és könnyebben ki tud borulni.
2013. szept. 8. 15:11
 2/9 anonim ***** válasza:
őszinte részvétem
2013. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz. Valami mást is mondhatnál. Jah meg még annyi, hogy azért elég kedves voltam vele nagyon sokszor. Nem mindig csak a vita ment mert akkor érthető lenne -.-
2013. szept. 8. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó ezt én is tudom...valami ötletet, hogy hogyan kéne beszélnem vele, hogy egyáltalán meghallgasson.
2013. szept. 8. 15:24
 6/9 anonim válasza:

én azt gondolom, hogyha elég kitartó vagy és őszinte (fontos!!) akkor egy idő után meghallgat majd. igen, meghallgat. ne várd el azt, hogy egyik napról a másikra megbocsásson, ha így belegázoltál a lelkébe. valószínűleg ő is bánkódik, főleg ha valóban jó barátok voltatok/vagytok.


én magamból indulok ki, és így írom ezt. nem tudom, hogy milyen személyisége van(mennyire makacs) de szerintem mindig van remény. főleg, ha tényleg ennyire szereted. :)

hajrá! :)

17/l

2013. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azt hiszem én rohadtul nem hiányzok neki. Szerintem simán elfelejti azokat az embereket akik valahogy megbántották vagy ilyesmi. Volt egy másik fiúval kapcsolata azt mondta 1 évig és őt is nagyon szerette, de lazán kiverte a fejéből. Lányok ezt vajon, hogy a francba csináljátok?
2013. szept. 9. 08:03
 8/9 anonim válasza:

azért nemhiszem, hogy általánosítani kellene.. én pl. nem verem csak úgy ki a fejemből az embereket..

nézd. a hozzászólásaidból nem jön le annyira a tenni vágyás.

nekem meggyőződésem, hogy ha elég kitartó vagy, akkor sikerülhet.

valószínűleg nem kivert téged a fejéből, csak nem lát rá okot, hogy mért foglalkozzon veled. szerintem ha adsz okot arra, hogy ismét foglalkozzon veled, akkor fog.

de nyilván lehet, hogy teljesen más úton gondolkozom, én mégis hiszem abban, hogy megbocsátani tudni kell, és gyakorolni is természetesen. hiszen az nem csak neked, de mindkettőtöknek rossz, ha haragban váltok el(??)


szóval összegezve erre is azt tudom mondani, hogy az egyetlen esély a kitartás.

(ja, és a hatos voltam..)

17/l

2013. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom. Köszönöm, hogy válaszoltál.
2013. szept. 10. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!