Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg kérdés! A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! A legjobb barátom elveszi a barátnőjét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szerelmes vagyok belé, de nem mertem neki elmondani, mert mindig volt barátnője vagy épp gyászolta az előzőt, szóval nem volt alkalmas időpont. Kicsi kora óta ismerem és nagyon közeli barátok vagyunk, de az még előtte is titok, hogy a fiúkat szeretem.

Én voltam az első, akit beavatott, hogy eljegyezte a barátnőjét és hogy már készülnek az esküvőre. Sietnek, mert útban van a baba és szeretnék ha már túl lennének a szertartáson, amikor a pici megszületik. Nagyon boldognak tűnt. Megkért, hogy segítsek lebonyolítani az esküvőt, hogy minden tökéletes legyen. Szívesen segítenék és örülök hogy van még valaki rajtam kívül aki szereti, de nem leszek képes végigcsinálni ezt az egészet! Az egyik szemem sír, a másik nevet amikor együtt látom őket. Mit csináljak? Szeretnék a barátjaként mellette maradni, de nem tudom hogy van-e ehhez elég erőm.



2013. szept. 10. 22:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek! Hát énis régóta szerelmes vagyok egy srácba, bármondjuk vele nem találkozunk. Beszéltem pszichiáterrel, és még nem tudtam lejönni a témáról de rajta vagyok az ügyön :D
2013. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy köteles részt venni a lebonyolításban, ha ez neked fájdalmat okoz. Ne vállald el, az okról nem kell feltétlenül beszélni, attól úgysem fog szerelemre lobbanni.

Amit viszont nem értek: hogyhogy ő nem vette észre, hogy mit érzel iránta? Nem voltak jelek? Egy simogatás, utalás a részedről? Furcsállom, hogy valaki észre se vegye,hogy nem csak baráti a felé irányuló érdeklődés.

2013. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem is a legjobb taktika titkolózni, és várni a sült galambot. Egy "nem" is jobb a semminél, akkor legalább lezárhatod és továbbléphetsz.
2013. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

#20: Nem tudom, így neveltek és ez maradt meg bennem. Nem könnyen nyílok meg idegeneknek (ezért is jó ez az oldal).


#21: Őszintén szurkolok a sikeredért!


#22: Nem tudom. Nagyon-nagyon közeli barátok vagyunk/voltunk, úgyhogy még a simogatás, ölelés is belefért mindkét oldalról. De normális keretek között. Egyszer régen megkérdezte, hogy ki akarom-e próbálni fiúval, mert ő kíváncsi. Kapásból elutasítottam, rettegtem attól hogy lebukok előtte. Vállat vont és minden ment tovább úgy, ahogy addig.


#23: Talán.

2013. szept. 15. 21:55
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki is próbálta volna, nem tűnik homofóbnak.
2013. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
# Nem, egyáltalán nem homofób.
2013. szept. 17. 23:25
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért kellett titkolni előle még azt is, hogy meleg vagy? Te rontottad el.
2013. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben.

Most az van, hogy én vagyok a gyermek keresztapja. :)

2013. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
66%
Próbálj valahogyan felszívódni az életéből és felejteni. Neked, a barátodnak meg a menyasszonynak is ez lenne a legjobb.
2014. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

" Egyszer régen megkérdezte, hogy ki akarom-e próbálni fiúval, mert ő kíváncsi."

Most vagy biszex hajlamu vagy rolad sejtette es igy akart lebuktatni...

dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!