Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg kérdés! A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! A legjobb barátom elveszi a barátnőjét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szerelmes vagyok belé, de nem mertem neki elmondani, mert mindig volt barátnője vagy épp gyászolta az előzőt, szóval nem volt alkalmas időpont. Kicsi kora óta ismerem és nagyon közeli barátok vagyunk, de az még előtte is titok, hogy a fiúkat szeretem.

Én voltam az első, akit beavatott, hogy eljegyezte a barátnőjét és hogy már készülnek az esküvőre. Sietnek, mert útban van a baba és szeretnék ha már túl lennének a szertartáson, amikor a pici megszületik. Nagyon boldognak tűnt. Megkért, hogy segítsek lebonyolítani az esküvőt, hogy minden tökéletes legyen. Szívesen segítenék és örülök hogy van még valaki rajtam kívül aki szereti, de nem leszek képes végigcsinálni ezt az egészet! Az egyik szemem sír, a másik nevet amikor együtt látom őket. Mit csináljak? Szeretnék a barátjaként mellette maradni, de nem tudom hogy van-e ehhez elég erőm.



2013. szept. 10. 22:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Honnan veszitek, hogy el akarom neki mondani?? A franc se fogja ezzel terhelni épp most!


Utolsó: igazad van, sosem voltam jó barát és szégyellem is magam ezért. De nincs mit tenni, a fennálló helyzettel kéne kezdenem valamit.

2013. szept. 10. 22:57
 12/30 anonim ***** válasza:
97%

Itt a remek alkalom arra, hogy elkezdj máshol érdekeltségeket építeni, ezt meg elkezdd leépíteni.


Ha nem a reménytelen szerelembe vagy szerelemes, az egészet fölhasználhatnád arra, hogy lelépj ebből a meddő helyzetből, és keress olyat, aki viszonozza is a dolgot.


Ha találtál majd magadnak valakit, akit szeretsz is, ez itt magától meg fog oldódni, mert barátként fogsz rá tekinteni és ennyi.

2013. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj neki semmit, maradjatok haverok. Nem ártana egy pszichológushoz elmenned, mert szerintem itt nem csak annyiról van szó hogy szerelmes vagy egy azonos nemű barátodba (aki viszont nem meleg), hanem évek óta az imádatod tárgya ha jól értem, és te ezt folyamatosan elfojtod magadban. nem szabad valakit rögeszmésen csodálni, te magad is belezakkansz. szerintem kérj segítséget egy orvostól. minnél előbb feloldozod magad ez alól az érzés alól annál előbb boldogan élhetsz valakivel, aki illik hozzád (akár nő, akár férfi legyen az!).
2013. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Esküszöm, próbálkoztam másoknál is, nem vagyok egy szentéletű hősszerelmes. Eleinte barátnőim voltak, az utóbbi időben meg inkább idegen fiúk társaságát kerestem, de nem jött össze semmi komoly.


Utolsó: Köszönöm, eddig ez eszembe sem jutott! Igazából ő idősebb nálam pár évvel, úgyhogy eleinte a szememben a bátyám volt; később példakép; aztán barát; aztán valaki, akiről akaratlanul is fantáziálok; aztán valaki, akiben bízok annyira, hogy kipróbálnám vele és csak 1-2 éve jutottam el odáig, hogy tényleg szeretem és hogy vonzódom hozzá. Ez beteges rajongásnak minősül? Nincsenek tévképzeteim, nem szagolgatom a cuccait meg ilyenek és tisztában vagyok a hibáival is.

2013. szept. 10. 23:45
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
"Az eddigi életem több mint felét azzal töltöttem, hogy közelről csodáltam őt és álmodoztam róla." ez elég betegesen hangzik.. szerintem az, hogy ennyire kötődsz hozzá, közrejátszhat abban, hogy más mellett nem találtál eddig boldogságot. nemtől függetlenül előfordul olyan, hogy valaki beleszeret egy közeli barátjába, de ha már évekről beszélünk akkor lehet hogy többről van szó mint egy fellángolás. azért mondtam a pszichológust, mert lehet hogy már az is nagyon sokat segítene, ha valakinek nyíltan beszélhetnél az érzéseidről, egy megbízható, türelmes embernek, aki meghallgat és ha kell segít. a barátainkat, különösen ha nincs belőlük sok, mind szeretjük, de az már szerintem eltér a normális baráti kapcsolattól ha valakire példaképként tekintesz. és ezen kívül, a hozzászólásaidból arra következtetek hogy az önbecsülésed elég kicsi, ami megintcsak nem jó. ha van megoldás a problémádra, akkor jobb lenne minél előbb megtalálni, hogy ne szenvedj éveket feleslegesen, vagy neadjisten ahogy már előbb mondtam, belezakkansz vagy épp csak belekeseredsz a saját életedbe.
2013. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Az sem tudja hogy meleg/bi vagy? Szerintem maradj mellette mint barát, de próbálj nem álmodozni róla, el kell felejtened, tudom hogy nem egyszerű...
2013. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem távolodj el tőle. Legyen az mondvacsinált ok, vagy akár el is mondhatod a helyzetet(bár ez kicsit unfair lenne vele). Neked az lenne a legjobb ha elfelejtenéd őt, és most ez a fontos. Ne szenvedj miatta, ő se szeretné.
2013. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
Én azt mondanám a helyedben, hogy nagyon örülök a boldogságának, de erre kérjen meg valaki mást, mert nekem fájdalmas lenne egy szerelmi bánat miatt.
2013. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#15: Őszinte leszek, nem bízok a pszichológusokban, de köszönöm a tanácsot, még átgondolom.


Köszönöm a tippeket és az ötleteket! Majd meglátjuk hogy alakul.

2013. szept. 11. 20:51
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem bízol bennük? szerintem nem választana senki ilyen hivatást olyan, aki nem szivesen hallgat meg embereket és nem szivesen segit rajtuk a legjobb tudása szerint. és már csak azért is őszintén beszélhetsz vele, mert nem mondhatja tovább amiket neki elmondasz (ellentétben egy ismerőssel vagy baráttal). nem kell törődnöd azzal, hogy mit fog rólad gondolni vagy vissza ne mondja valakinek, stb. az egyetlen hátránya, hogy pénzt kérnek mindezért, és sajnos nem mindenki engedheti meg magának a lelke ápolását...
2013. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!