Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SBPeti kérdése:

Hogyan lehet visszahozni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális az, hogy valaki két év után már nem szerelmes a párjába, noha előtte majd megőrült érte? Hogyan viselkedjek vele, hogy visszahódítsam, hogy újra belém zúgjon? Mert sajnos már az ágyban sem működik úgy a dolog, mint régen, ennek ellenére nagyon szeret és csak velem képzeli el a jövőjét. Nekem viszont hiányzik a lángolása. Mit tegyek?

2013. szept. 12. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg normális, hogy egy idő után már nincs meg a kezdeti tűz. Hogy hogyan lehet visszahozni? Próbáljatok ki új dolgokat, pózokat, játékokat az ágyban.
2013. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen biznisz

V elfogadod v lakásos prosti

2013. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1: én szívesen benne lennék, de ha nincs szex, hogyan? Érted: szexet nem akarja, de engem még állítólag nagyon szeret. Te mit tennél ebben a helyzetben?
2013. szept. 12. 09:54
 4/9 zoliba' ***** válasza:
te férfi vagy,vagy nő? Hány évesek vagytok?
2013. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi, 42 éves. Ő a nő, 23.
2013. szept. 12. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne csodálkozz. Lehet hogy az apjaként szeret, azzal én se akarnék lefeküdni.
2013. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet. De akkor mi volt az a nagy szerelem két évig???
2013. szept. 12. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Két év alatt sok minden változik, pláne egy 20on éves nő fejében... Lehet hogy akkor meglátott benned valami, de az a varázs már elmúlt. Szerintem jobban járnál egy korodhoz közelebb álló nővel, de legalább 30 körüliekkel. Ők már talán jobban tudják mire van szükségük és örülnek ha találnak egy stabil férfit maguk mellé.
2013. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem sok kellene, hogy ezt meglépjem. Akkor aztán lenne min elgondolkodnia...
2013. szept. 12. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!