Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne visszahozni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve vagyunk együtt van egy féléves kisfiunk, elég hamar jött , de természetesen imádjuk egy tündér. Csak a kapcsolatunk kicsit "lapos" lett mióta nemtudunk ugy egymással foglalkozni , valamiért ő se ugy néz már rám mint kapcsolatunk elején de azt mondja imád és szerelmes belém. Én is szeretem de nem érzem azt hogy szerelmes lennék már. Nem túl korai ez hogy 2év után érzem ezt? Hogyan lehetne újból szerelmesnek lenni? Annyira jó lenne. Most kitaláltam mivel 2éve folyamatosan együtt vagyunk 2nap nem telt el hogy egymás nélkül lennénk , hogy most egy hétig külön leszünk, es ne nagyon beszéljünk. Hátha jót tesz ez a kis különlét. Szerintetek jó ötlet? (Nem szeretnék hurrogásokat, csak véleményeket vagy esetleg ha volt valaki hasonló helyzetben, akkor ötleteket) köszönöm!

2013. aug. 13. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Ettől csak eltávolodtok egymástól.
2013. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elmúlt a szerelem és szeret lett belőle :) Lehet hogy a különlét jó lesz, viszont csináljátok úgy hogy megint úgy kezdetek el találkozni mint régen (titokban, izgalommal töltve stb.) Egyébként a szexuális életetek jó?
2013. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nem kell újból szerelmesnek lenni, szeretet kell, és, hogy kívánd őt.
2013. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!