Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye, hogy igazságtalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy igazságtalanul rövid a mámoros, szerelem kezdetes rész?

Figyelt kérdés

Olyan kár,hogy minden klassz kapcsolat végül elfárad.Nézem a teszkóban a zombi arccal bevásárlókocsit toló,fiatal párokat,a nő idegesen válaszolgat,a férfi kiégett tekintettel halad mellette.(kivételnek mindig jár a megillető tisztelet) Pedig régen biztos majd' infarktust kaptak,ha meglátták a telefon kijelzőjén a másik nevét.

Élet sóbánya.



2013. szept. 13. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz. :/
2013. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira rövid, hogy soha nem is volt!
2013. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
JA, de tudod van az az energiamegmaradás törvénye. Az élet nem áldoz annyi fáradtságot,hogy fenntartsa az agyadban ezt a hormon-komplex dolgot,ha vagy olyan hülye hogy 2 hét mámor után is képes vagy évtizedekig együtt élni valakivel a ragaszkodás miatt.
2013. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez így van...
2013. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lila köd elmúlik pár hónap alatt, de egy JÓ kapcsolatban később is vissza-vissza tér. Ezért tenni is kell nyilván, nem keveset. A kapcsolatnak nem a boldog élet feladásából kell állnia, hanem éppen ellenkezőleg, a közös boldog élet megteremtése a cél. Ha ez nem sikerül, akkor ki kell lépni, (ha lehet).
2013. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elmúlik,hanem átalakul,ami nem mindig rossz.
2013. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
evolúciósan úgy vagyunk beállíva hogy 3-4 évig tartson a szerelem amíg az utód felnő picit. Utána fel is út le is út volt az őskorban, és ugyanaz a génkészletünk a mai napig is
2013. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos én vagyok defektes, de nálam még mindig nem múlt el....majd 3 és fél év alatt sem. 21 hónapja házasságban.
2013. szept. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!