Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos babam utan szaladnom...

6 honapos babam utan szaladnom kell ugy kuszik, nem gyozok utana maszni az agy, asztal ala. A maszas sokkal rosszabb lesz? Mikor kezd el maszni, ha a kuszast "profin" muveli?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Irigyellek! Én kislányom 6 és fél hónapos, de még nem kúszik, csak forog! Jó lenne, ha már mi is itt tartanánk! De szerintem akkor már hamarosan mászni is fog a babád!
2013. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudni, lehet 2-3 hèt, lehet 2-3 hónap!


Tedd biztonságossá a lakást, hogy bárhová mehessen, akkor nyugodtabb leszel!

Itt az idő át rendezni a lakást!

2013. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hósan kezdtünk el kúszni rá egy hétre már négykézláb ment.Most 9 hós es oldalazva sétál kapaszkodva a szekrény mellett.Még álmában is feláll az ágyában.Én sem győzök utána szaladgálni és az asztal alatt beszeretzünk már egy két lila foltot.Minden hova követ még a wc re is jön velem,ha pedig engedem a kádba a vizet hipp hopp ott terem mert azt hiszi fürcsizni fog.:)
2013. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De aranyos:) Akkor ez csak rosszabb lesz :D Nem tudok elmenni a konyhába, mert mire visszanézek, a fiam az asztal alatt van (nappali,konyha, ebédlő egybe van építve).
2013. febr. 21. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 7 hónapos múlt a babám. Ugyan így a kúszást részesíti előnyben. Már a kutyázás megy neki, pár hét alatt a mászást is megtanulta, de ha valahova nagyon siet akkor hasra vágja magát és kúszik.. :) szerintem a Te babád is majd csak akkor fog mászni, ha már azt is elég gyorsan tudja.. még én is várok erre :)

2013. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!