Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom haverjaitól kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverjaitól kell megtudnom a barátom rossz dolgai! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátomról egyre több dolog derül ki a háta mögött ami nagyon zavar ... Mint például az is, hogy régen drogozott de kijelentette azoknak a haverjainak akikkel ezt tette, hogy ezt ne említsék meg előttem ne hogy tudjak róla.. Ez engem nagyon zavar főleg azért is mert most azokkal az emberekkel ment bulizni.. Megmondták a mostani haverjai is, hogy nagyon szét fogja csapni magát úgy hogy ne is számítsak arra,hogy holnap találkozunk... Az is zavar, hogy azt mondták a mostani haverjai hogy az első pár hónapokba minden rendbe lesz viszont utánna meg úgy fog beszélni velem mint a kutyájával .. Viszont nagyon szeretem vele vesztettem el és ő is állítja hogy senkit nem szeretett még ennyire mint engem... Mikor elmondták a haverok az ilyen dolgait azt mondták, hogy ne mondjam el neki, hogy tudok róla mert nagyon nagy balhé lenne belőlle... Mit tegyek??

2013. szept. 14. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj pörköltet. Éhes vagyok.
2013. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább paprikás krumplit!
2013. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá akkor is. Ha elmondja bízik benned ha vitát csinál belőle vagy hasonlók akkor kimutatja a foga fehérjét és inkább most mint 1-2 hónap múlva..
2013. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem töltött húst süss :D
2013. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van a hátam közepén egy pattanás, de nem érem el, kinyomnád?
2013. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki nem tud normálisan válaszolni az inkább ne is írjon ! :) köszönöm ! Harmadik válaszolónak köszönöm !
2013. szept. 14. 23:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2013. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Arra nem is gondolsz, hogy az igazi barátok megőrzik a barátjuk titkát és nem "tesznek keresztbe neki"?

Akik elmondták neked, nyilván nem a barátod legjobb haverjai akikben 100%-osan megbízhat.

Lehet, csak össze akarnak ugrasztani titeket!

Minek hallgatsz másra? Járd a saját utad!

Azért mert egyszer nem a jó utat választotta visszatérhetett..


Az meg, hogy drogozott és ne mondják el, nem lehet, hogy szégyenli előtted mert már megbántani és csak nem akar belőle feszkót, hogy te ne idegeskedj miatta mert fontos vagy neki?


Nem értelek titeket lányok :DD Mindig annyit kombináltok de rendszerint az ép ésszel megmagyarázható dolgokat nem veszitek számításba. :D ( Ezt ne vedd sértésnek ) :D

Remélem tudtam segíteni.

19/F

2013. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Neked kell elvárásokat társítanod egy kapcsolathoz.Ha teheted ülj le vele.Kérdezd meg a múltját.Ha magától elmondta azt, amit a barátai, akkor okés.Tiszta lap, ennyi.de ha titkolja, akkor több mindent is titkolhat.Nálam például a drog totál kizáró ok.késöbb komoly gondod is lehet belőle.Neked kell döntened, hogy vállalod e így is a kapcsolatot.
2013. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele sajnos a barátai igazat mondtak .. ! Én ettől függetlenül maradok vele !
2013. szept. 16. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!