Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan lánnyal, akinek csak egy hibája van de az eléggé rossz?

Figyelt kérdés

Szóval a fogai rosszak, rondák és büdös a szája nagyon, de külsőre nagyon jó alakja van, a feje is 10/8 legalább és belsőre se beképzelt, meg lekezelő, hanem tök normális, szerethető, barátnő típus.

Szerintetek idővel hozzá lehet szokni? Vagy mindig zavarni fog benne ez?



2013. szept. 10. 13:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A fogakat meg lehet csináltatni, a büdös szájjal is lehet mit kezdeni. Szóval ez nem olyan dolog, amihez hozzá kellene szokni, ha igényes a lány, akkor biztos kezdeni fog velük valamit, amint lehet.
2013. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ja amúgy ha rágózik akkor tűrhető még csókolózni is lehet vele.
2013. szept. 10. 13:08
 3/26 A kérdező kommentje:
és amúgy már fél éve ismerem, azóta csak romlott ez, nem nagyon van szerintem azon hogy megcsináltassa.
2013. szept. 10. 13:11
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
hát a csúnya fogak elégé visszataszítóak tudnak lenni nekem ilyen csajt semmi kedvem nem lenne megcsókolni
2013. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Én lány vagyok, de ha egy pasi lenne ilyen, számomra elég zavaró tényező lenne...Mert van olyan, hogy valaki genetika alapján hajlamos a fogromlásra, de ezt egy fogorvos tudja enyhíteni, kezelni valamelyest...Viszont sajnos elég sok olyan ember van, aki csak szimplán elhanyagolja...Én úgy vagyok vele, hogy ha nem látnám benne az igyekezetet, hogy Ő akar tenni ellene, fogorvoshoz jár stb. akkor nem kezdenék vele kapcsolatot.
2013. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy rajta van-e a dolgon vagy őt zavarja-e mert nem beszél róla, ez nem olyan téma szerintem hogy csak úgy beszélgessünk róla. Az biztos hogy ápolja, mert mikor itt aludt, akkor este és reggel is elment fogat mosni, de nem sokkal később már megint büdös volt neki sajnos :(
2013. szept. 10. 13:17
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos hogy nem jönnék vele össze hiába néz ki jól
2013. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

"Az biztos hogy ápolja, mert mikor itt aludt, akkor este és reggel is elment fogat mosni"


Ettől még nem biztos, hogy otthon is így tesz e vagy sem...Ha valakinek, fogmosásra rá nem sokkal ismét büdös lesz a szája, akkor az már elég elhanyagolt állapot...

2013. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Az nem lehet, hogy cukorbeteg? Az ha jól tudom szokott acetonos lehelletet okozni. Csak egy felvetés.
2013. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

#8 Nem feltétlen csak a fogai miatt lehet büdös a szája, valami szervi bajra is utalhat.


#6 Szerintem a többségben, akinek rosszak a fogai, vagy bármi egyéb baja van, felmerül, hogy kezdjen vele valamit, de ugye pénzbe kerül az ilyesmi, az meg nem mindenkinek van rögtön mindenre.

2013. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!