Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított de újra összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Szakított de újra összejött párok mennyi idő után folytattátok és, milyenek voltak az újra ismerkedési körülmények?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy akik szakítottak de újra összejöttek egy idő után (1-2-3......) hónap múlva milyen körülmények között volt rá lehetőségük, tehát hogy zajlott az újra "összegabalyodás". És mik a tapasztalatok? Ki volt a szakító fél? Ki bánta meg a szakítást? Ki akarta újrakezdeni?


20/F


Köszönöm a válaszokat, történetekre is kíváncsi vagyok.



2013. szept. 16. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél év, a kiváltó ok a szexhiány, illetve az hogy kollégák voltunk.
2013. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért

de miért baj az, ha kollégák vagytok?

2013. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

2,5 èv utàn szakìtottunk az exemmel mert megcsalt. de nagyon szerettem, hiànyzott ès megbocsàjtottam neki. 4 hònapig voltunk kulon, de szinte naponta beszètunk ès nagyon sokat talàlkoztunk. èn szerettem ot jobban, èn akartam bèkulni, èn kerestem ot tobbszor. aztàn kibèkultunk, mèg 1 èvig voltunk egyutt, de fordult a kocka. megundorodtam tole, o viszont felesègul akart venni, èn meg lelèptem.

akkor voltam 22, a fiù meg 31

2013. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1,5 hónapi huzavona után szakítottam (ff)mert túl erősnek éreztem. Még váltottunk néhány levelet,de 10 hónapig nem találkoztunk.Egyre jobban éreztem,hogy találkoznom kell vele újra.Ha nem is azonnal de igent mondott. Csak szex kapcsoltnak indult,de ő többet akart ezért én ismét szakítottam.Ez kb egy napig tartott rájöttem,hogy én se bírom nélküle.2 hónap múlva összeköltöztünk és azóta is boldogan élünk.(te is leírhatnád a te történetedet kérdező)
2013. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát az én történetem nem nagy szám:


1.5 évig voltunk együtt az elején elhanyagoltam szakított, más sráccal volt de nem volt jó vele újra összejöttünk 2 hónap után. A tenyeremen hordoztam megkértem a kezét, foglalkoztam vele mutattam, hogy szeretem nem rontottam el megint. Tehát megváltoztam. 7 hónap után benyögte az egyetemi nyári gyakorlata alatt, hogy élni akar. Ennyi de első szerelem volt mindkettőnknek és első hosszú kapcsolat ezért kérdem van e még lehetőség ilyenre.

2013. szept. 20. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2zjk5R_J7ss


4/5 ös vagyok.

Szerintem az elsö szerelmet el kell raktározni a szívedbe és meg kell találnod azt aki igazán szeret és akar téged.Ha valakit nagyon szeretünk nem tudnánk elképzelni mással az életet és a szexet sem.

A másik kérdés amibe bele kell gondolnod,hogy nem lennél e féltékeny arra hogy most másokkal van együtt és nem veled.Ha most nem is de később biztos nagyon fájna. Szóval gondold meg mit szeretnél.

2013. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az konkrét :O
2013. szept. 24. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:

14:44 teged ugye nem anya vagy no szult ???

te nem vagy epp eszu terj at a ferfiakra azok bezzeg hu de tuti jok.

Miert elunk tovabb?? mert nem zabalunk zsiros dolgokat es nem iszunkmint a sivatagi homok ill nem csinalunk kemenyt a szankbol ezert elunk tovabb.

2013. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:44

Veled aztán jól elbánhattak a nők!

Mintha a férfiak sokkal jobbak lennének. Itt vagy például te! Undorító, modortalan és trágár módon írtad le véleményedet a nőkről. A nők is ugyanolyan emberek, akár csak a férfiak. Nem vagyunk külön faj, és mi több, állatok sem. Én például nem dőlök be a bájgúnároknak, sőt kerülöm is őket. Ép eszű nő (mert képzeld mi sem vagyunk egyformák) nem dől be a maszlagnak, amit egyes férfiak előadnak.

Nem tudom miért gondolkodsz így, de nem így vannak a dolgok, ahogyan te látod. Vannak olyan nők, akik kihasználják a férfiakat, igen vannak ilyen nők is talán, amilyet te leírtál. DE! férfiakból is vannak ilyenek ugyan így. Az milyen magatartás, ha valaki üti, veri a feleségét, barátnőjét, mert az éppen nem olyat merészelt szólni, vagy tenni, ami neki tetszik? Vagy az, ha a nő szíve reménnyel van tele, majd egyszer csak elhajítják, mint egy elhasznált tárgyat. Mert vannak ilyen "férfiak".


Nem az dönti el ki milyen, hogy melyik nembe tartozik. Mindkét nemnél vannak önző, manipuláló, birtokló, felszínes, csaló, fukar, mogorva, ítélkező, önimádó, agresszív...és még sorolhatnám a negatív emberi tulajdonságokat.

Férfiaknál és nőknél egyaránt!!!


Én nő vagyok. És nem tartom magam hülyébbnél egy férfinál, hiába van 300 g-al kevesebb agyam. És tévedsz, ha azt hiszed, hogy csak a párkeresés és a gyermeknevelés köti le.

Én tisztelem a férfiakat. És nem úgy tekintek rájuk, mint "áldozatokra". Bár egyes férfiakról is el lehetne ezt fordított esetben mondani...

2013. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket a kérdéshez válaszoljatok ne pedig egymással veszekedjetek arra ott a privát. Köszönöm
2013. szept. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!