Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam nekik meg menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam nekik meg menni akarok barátommal Brooklynba? (homokos kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom (Ő biszexuális én homoszexuális)akit imádok tiszta szívből .

Nagyon nagyon szeretjük egymást bár persze ez nem olyan könnyű. Volt már sok vitánk és furán is nézhetnek néha ránk a szomszédok mikor kidobálja a cuccaimat stb... (Ez persze azért van mert kicsit nehéz meg nem igazán beszél a múltjáról) Na szóval eddig is kint élt Amerikában azon belül Brooklynba és ezzel nem volt baj mert 1 éve már itthon volt. Most azt mondta nem érzi olyan jól magát itthon Magyarországon, (régóta Brooklynban élt és a gyerek kora is itt volt csak 14 éves korában a szülei meghaltak és a nagynénijéhez költözött aki magyar országon élt)

és vissza akar menni Amerikába.

Elhívott engem is és nagyon boldog voltam hogy olyan komolynak érzi a kapcsolatunkat hogy engedi hogy hozzá költözzek és kivisz Brooklynba!

Megakartam beszélni szüleimmel a dolgot,de ők teljesen kiakadtak hogy hogy tehetek velük ilyet hogy magukra hagyom stb...

De én kiakarok menni csak elbizonytalanítottak.

Nagyon szeretem csak ez nagy kérés és a szüleim...

Ki akarok menni de hogy mondjam meg nekik hogy kimegyek úgy hogy ne utáljanak érte meg ?


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 16. 20:07
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
"és gyerek kora is ott* volt...) Bocsánat gyorsan írtam
2013. szept. 16. 20:10
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

"de ők teljesen kiakadtak hogy hogy tehetek velük ilyet hogy magukra hagyom stb... "


tipikus önző szülői viselkedés, nem a te boldogságodat nézik, hanem a sajátjukét. hány éves vagy? ha már elmúltál 18, nem tudnak megakadályozni. ha nem mész ki, egész életedben bánni fogod.

2013. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2013. szept. 16. 20:14
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem örökre mész, ergo hazalátogatsz néha, akkor meg mi a probléma? Szüleiddel együtt kéne leélned az életed? Ezt ők sem gondolják komolyan.
2013. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországnak kirekesztő, homofób emberekre sincs szüksége, de az tény, hogy ha választani kellene, hogy ki vigye hírünket a civilizált világban, én inkább a meleg srácot választanám :)

Felnőtt ember vagy, a párod mellett a helyed, nem anyuka szoknyáján, ezt a szüleidnek is meg kell érteniük. Neked menned kell, ők meg, ha szeretnék, hogy legalább hazalátogass, megbékélnek majd a dologgal.

2013. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés egyszerű: elég jó-e az angolod, és van-e olyan szakmád, hogy kint tudj melózni? Kapnál-e vízumot? Mert csak ott lenni "háztartásbeliként"...hát az tuti katasztrófa hosszútávon...de ha neki is és neked is lenne rendes melód, akkor nem kérdés, ha menni akarsz.
2013. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :-) És igen eltudok ott is helyezkedni,és van angol nyelv vizsgám szóval azzal sincs baj ;-)

Úgy döntöttem szüleim ellenére elmegyek :-)

Remélhetőleg megbékélnek vele a szüleim de ha nem ... Akkor

ez van . Még egyszer köszönöm az értelmes válaszokat :-)


A homofòb válaszokat jelentettem.

2013. szept. 16. 21:20
 8/35 anonim ***** válasza:
aztán majd írd meg mi lett veled, jó utat.
2013. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel mentem szüleimhez elmondjam nekik utazom!:D Megmondtam nekik hogy ha utálnak miatta akkor is megyek maximum többé nem fognak látni.

Anyukám bocsánatot kért és azt mondta megérti ha menni akarok de azért látogassak néha haza:)

Apukám...Azt mondta ha elmegyek többé nem leszek a fia és megmondta nekem hogy szerinte a kapcsolatom lósz*rt se ér.

Na mindegy anyám elfogadta apám... Amíg bocsánatot nem kér így járt :)


Most nézünk repülő jegyeket remélhetőleg ezen a héten utazhatunk legkésöbb jövő héten :)

2013. szept. 17. 13:55
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan szomorú...az apukád részéről...:S
2013. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!