Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam nekik meg menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam nekik meg menni akarok barátommal Brooklynba? (homokos kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom (Ő biszexuális én homoszexuális)akit imádok tiszta szívből .

Nagyon nagyon szeretjük egymást bár persze ez nem olyan könnyű. Volt már sok vitánk és furán is nézhetnek néha ránk a szomszédok mikor kidobálja a cuccaimat stb... (Ez persze azért van mert kicsit nehéz meg nem igazán beszél a múltjáról) Na szóval eddig is kint élt Amerikában azon belül Brooklynba és ezzel nem volt baj mert 1 éve már itthon volt. Most azt mondta nem érzi olyan jól magát itthon Magyarországon, (régóta Brooklynban élt és a gyerek kora is itt volt csak 14 éves korában a szülei meghaltak és a nagynénijéhez költözött aki magyar országon élt)

és vissza akar menni Amerikába.

Elhívott engem is és nagyon boldog voltam hogy olyan komolynak érzi a kapcsolatunkat hogy engedi hogy hozzá költözzek és kivisz Brooklynba!

Megakartam beszélni szüleimmel a dolgot,de ők teljesen kiakadtak hogy hogy tehetek velük ilyet hogy magukra hagyom stb...

De én kiakarok menni csak elbizonytalanítottak.

Nagyon szeretem csak ez nagy kérés és a szüleim...

Ki akarok menni de hogy mondjam meg nekik hogy kimegyek úgy hogy ne utáljanak érte meg ?


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 16. 20:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Hát apám... Szóval nem rég hazamentem a barátommal és ő hozzánk jött.

Anyum kedves volt vele,elfogadta,és eléggé megkedvelte.

Apám meg végig azon volt hogy megsértse.

Mivel a párom,nyugodt ember,és kicsit lazán veszi a dolgokat,válaszolt mindig valami dologgal amin nem tudtam megállni és nevettem.:D Na pár nappal utána készültünk vissza Brooklynba és ő ment el boltba venni egy kis kaját az útra. Mikor elment apám oda jött és megadta egy lány nevét meg telefon számát aki szintén kint él,és hogy tudja én nem ez vagyok és ha rájövök akkor menjek ahoz a nőhöz...


Megszoktam hogy apán most nem kedvel túlzottan na de ez?!

Fogtam a táskáinkat,anyumtól elbúcsúztam,fogtam a barátom és 2 óra múlva mér úton voltunk...


Szóval... Lassan úgy érzem én se akarok vele már kibékülni ha ennyire ne akarja elfogadni őt!


DE kinn az élet jól megy :) Vannak barátaink,és a barátom dolgozik,én meg most járok még egy tanfolyamra és mellette dolgozom .

A szomszédok kezdenek elfogadni minket.

És főképpen azért nem szeretnek minket a szomszédok mert.. Szóval mi ritkán veszekedünk,de ha mégis az durva:D és után a kibékülés is (mivel ezt én is félre érteném,nem szexre gondoltam ha nem a pl: a lépcső hát tele rózsákkal a kilincsen meg egy "Bocsáss meg! Hülye voltam" papír)

És bulizunk is. Szóval főként ezért meg nem vagyok szimpi nekik :D


:D Szóval igazából,apám olyan amilyen,de kint összességében jó... Nagyon jó!:D

2014. febr. 11. 13:30
 22/35 A kérdező kommentje:
Lépcső ház*:D Bocsi
2014. febr. 11. 13:32
 23/35 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy írtál, nagyon cukik lehettek. Ez a sok rózsa... :) De a bulizás miért baj? Vagy ott tartotok házibulit a lakásban, és azért? Amúgy a csajjal szerintem nyugodtan beszélhetsz, még össze is barátkozhattok vele a barátoddal együtt, és akkor apád legalább látja, hogy nem álltál ellen neki, de mégse az lett, amit ő akart, hanem az lett, amit te akartál. ;)
2014. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Ó,van valami benne:D


Amúgy nem azért, hanem a mi lakásunk kb egy fogadó mert akármi bajuk van a barátainknak,összevesznek a párjukkal,stb..

Hozzánk jönnek,éjszaka közepén is akár mi meg mint a jó szülök befogadjuk őket:D


A szomszédok meg kicsit félre értik néha a dolgokat :D Első pár alkalommal azt hitték... hát hogy mi 'többen' szeretjük :P Nehéz volt elmagyarázni nekik hogy mi is a helyzet igazából :D DE végül is sikerült ám még mindig zavarja őket ha jönnek hozzánk. Meg igen szokott olykor buli is lenni mivel a mi lakásunk meglepően nagy:D (3 szoba ebből 1 a miénk 2 vendég,1 konyha és fürdő,nappali)

De azok eléggé normálisak csak a baráti kör ...:)


És köszönöm azt hogy szerinted 'cukik' vagyunk:D Ilyet is ritkán hallok :D


Ha a nővel beszélek akkor még írok,vagy ha egyéb izgalmas dolog történik !:)

2014. febr. 12. 15:15
 25/35 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jópofa történet. :D

Mi van veletek mostanában? :)

2014. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát történtek dolgok :D

Pár napja,este jövök haza,a párom otthon volt,tehát az ajtó nyitva volt. Bementem köszöntem,kicsit beszélgettünk és gondoltam megyek csinálok valami vacsit. Kopognak az ajtón,a párom ment kinyitni az ajtót,és mivel azt hittük egy ismerősünk akinek valami baja lett azzal nyitotta ki hogy,hamár itt tartunk az én nevem Alex az övé meg Jordan (igen mivel Amerikai) azzal nyitott ajtót hogy :" Üdvözöllek Alex és Jordan fogadójában!" :D

Gyorsan kimentem,és egy nő volt. Nem ismertük.Kérdezgettük és kiderült hogy látta hogy jöttem haza,és megtetszettem neki,gondolta feljön.. Nagyon rámenős volt biztos volt benne pár feles és közölte hogy merre van a szobám,nem megyünk-e be oda hogy csak ketten legyünk és rám kacsintott :D Jordan nagyon nyugodt ember de kicsit sok lett neki ez a nő. Elővette a telefonját taxit hívott,és kitessékelte a nőt azzal a szöveggel hogy: "Bocsika,én megyek vele szobára!" :D:D Hát majdnem megfulladtam!


Tehát most nagyjából minden rendben,és végig futott az a gondolat az agyamon hogy ez a lány nem az volt akiről az apám beszélt,de igazából lényegtelen. Anyámmal tartom a kapcsolatot,apám meg talán kezd megbékélni mert már érdeklődik irántam :)

2014. ápr. 6. 18:49
 27/35 anonim ***** válasza:

:D :D Igazán "bájos" nő lehetett. Az éjszakáknak vannak néha ilyen üde színfoltjai.

Az meg szuper, ha a családodban kezdenek rendeződni a dolgok. :)

Nem tudom, lehet, hogy volt már szó erről a kérdés alatt korábban, de a munkavállalással van valami tapasztalat? Csak azért kérdezem, mert mindig ez a visszatérő kritikus pontja a kivándorlási történeteknek, és sokan negatív élményekről számolnak be.

2014. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nem volt nagy probléma,mivel a páromnak voltak "kapcsolatai" és ő gyorsan szerzett. Nekem valamivel nehezebb volt mivel tanulok mellette,de végül sikerült találni. Mondjuk nem sokáig leszek itt (munka) mert azért keresek még. De végül is kapcsolódik ahoz aminek tanulok :)
2014. ápr. 15. 18:11
 29/35 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol és mit tanulsz? :)
2014. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Állatorvosnak tanulok és egy menhelyen dolgozom.:)
2014. ápr. 23. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!