Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam nekik meg menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam nekik meg menni akarok barátommal Brooklynba? (homokos kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom (Ő biszexuális én homoszexuális)akit imádok tiszta szívből .

Nagyon nagyon szeretjük egymást bár persze ez nem olyan könnyű. Volt már sok vitánk és furán is nézhetnek néha ránk a szomszédok mikor kidobálja a cuccaimat stb... (Ez persze azért van mert kicsit nehéz meg nem igazán beszél a múltjáról) Na szóval eddig is kint élt Amerikában azon belül Brooklynba és ezzel nem volt baj mert 1 éve már itthon volt. Most azt mondta nem érzi olyan jól magát itthon Magyarországon, (régóta Brooklynban élt és a gyerek kora is itt volt csak 14 éves korában a szülei meghaltak és a nagynénijéhez költözött aki magyar országon élt)

és vissza akar menni Amerikába.

Elhívott engem is és nagyon boldog voltam hogy olyan komolynak érzi a kapcsolatunkat hogy engedi hogy hozzá költözzek és kivisz Brooklynba!

Megakartam beszélni szüleimmel a dolgot,de ők teljesen kiakadtak hogy hogy tehetek velük ilyet hogy magukra hagyom stb...

De én kiakarok menni csak elbizonytalanítottak.

Nagyon szeretem csak ez nagy kérés és a szüleim...

Ki akarok menni de hogy mondjam meg nekik hogy kimegyek úgy hogy ne utáljanak érte meg ?


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 16. 20:07
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
jaj de aranyos történetetek van :) remélem, minden rendben, majd mesélj még, hogy mi történt/történik! :)
2014. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
ez tényleg aranyos :)
2014. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is:)))
2014. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Rég írtam már:)

Sok izgalom nem történt de egy pár vicces történet azért született. Voltam otthon többször... Hát apámmal a kapcsolatom kezd javulni már nem néz levegőnek köszön de azért nagyon feszeng még:/

Viszont egy vicces történet hogy ne legyen szomorú:D

Pár napjai Jordan én meg pár ismerősünk elmentünk kikapcsolódni (jó,kocsmába). Rendeltünk innivalót. Elkezdtünk iszogatni és Jordan volt a "soros" ő ment a pulthoz kérni. A pultos fiatal fiú volt új volt. (Amióta kiköltöztünk és volt időnk akkor oda mentünk a barátainkkal) Szóval Jordan kért,és a fiú mosolygott meg próbált viccelődni stb... Ezzel nem volt baj gondoltuk legalább ő is próbál jó hangulatot teremteni. Megéheztünk és persze egy kis vitázás után ki álljon fel Jordan engedett. Elment és a fiú beszélgetni kezdett vele. Az asztalnál ültem szóval nem hallottam hogy mit kérdezgetett de Jordan mutogatott és bólogatott. Mikor visszajött kérdeztem mire volt kíváncsi,azt mondta az kérdezte,hogy én meg ő (Jordan) együtt vagyunk-e (jó nem csinálunk olyat hogy utcán csókolózunk tudjuk azért ez mégse "illendő" de azért, mégis csak van olyan hogy úgy viselkedünk mintha nem látnának minket,mikor néha igen :/ ) Szóval,ez után ettünk és jött a pultos fiú hogy kérünk-e még valamit. A többiek mondták hogy utolsó pohár és utána induljunk. Beleegyeztünk,megmondtuk neki. Jordan mondta hogy elmegy WC-re. Bement,nem mentem vele:D.. A pultos fiú is bement. Furcsáltam mert van személyzeti mosdó de hát ha neki ott a jobb :)

Jordan nevetését hallottam bentről. Ez érdekes lett volna de hát bent volt a fiú szóval gondoltam beszélnek.

Épp lépett ki Jordan,mikor megfogták a csuklóját és húzták vissza. Ne oké ez már nagyon fura volt úgy hogy,idegesen,sietve mentem be (féltem is hátha megtámadják vagy mit tudom én legrosszabbra gondoltam) És mit láttam?!?! A pultos srác és Jordan között ez a beszélgetés zajlott le:

Pultos: "Nagyon szép a szemed. Sokáig tudnám nézni."

Jordan:"Hm..Köszi..De tudod van már aki sokáig nézi."

Pultos:"A bőröd olyan forró. Zavarba vagy?"

Jordan:"Máshogy mondanám."

Pultos:"Ó,tudod amióta itt vagy azóta nézlek. Nagyon jól nézel ki. Az a másik srác nem illik annyira hozzád. Bár engem nem zavar felőlem jöhet ő is de nekem te nagyon kellesz."

Jordan:"Őő.. Ez elég perverz." -Jordan ekkor vett észre.

Jordan:"Érdekes szituáció."

Én:"Rohadtul... Úgy érzem nem adok borravalót. Jobb lesz ha elmész pultos!"

Pultos:"Figyelj,értsd meg..." -Kicsit felment bennem a "féltékenység" pumpa

Én:"Óó,lassan szerintem menned kéne már nagyon vagy a földet értesd ezt meg."

Jordan:"Hm.. Bunyóznátok értem? Szexi. Izgalmas lenne édes" -édes=én.

Én:"Otthon. Jordan kérlek várj meg kint."

Jordan:" Tuti?"

Én:"Hazudnék én neked?" -Jordan kiment

Ez után csak nagyon kevés párbeszéd folyt. Inkább csak annyi hogy veszekedtem a sráccal ha még egyszer csak rá néz lenyeletem vele a korsót stb.... Jordan ezen jót nevetett. Úgy mondta" Te vagy az én kis pitbullom!" Szóval így visszatekintve is szarrá akarom verni a gyereket de azért vicces is :)

2014. jún. 13. 19:45
 35/35 A kérdező kommentje:
"földel értesd ezt meg" *~*
2014. jún. 13. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!