Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megtartani Őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtartani Őt lelki társnak?

Figyelt kérdés

Belehabarodtam itt egy 35 éves férfiba, aki nős és gyerekei is vannak. Nem tudom, hogy már 20 évesen, miként tehettem ilyen butaságot, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy szeretem. Oly gyönyörű a szeme a fotón, és én oda vagyok érte. Nem vagyok egy tini már, akit behúznak a csőbe. Meg is mondtam neki, hogy köztünk nem lehet semmi, mert én nem tudok szétdúlni egy családot. El is búcsúztunk, de ő csak úgy ír nekem, én hü lye, meg iszom a szavait. Mindig rohanok a géphez, hogy mit ír. Gyönyörűeket. például készített egy kisfilmet, és elküldte, a Tisza virágzásáról. olyan gyönyörűt még nem láttam soha.

De!

Most megismertem egy 23 éves fiút. Azaz az apját, és rajta keresztül a fiát. Meghívtak a kolbászfesztiválra. El is fogadtam és a fiú az én kocsimba utazva jön le. ő még nem tudja, hogy nagyon tettszik nekem. És mindent el fogok követni, hogy meglásson. Ez a jövő zenéje.

Elmeséltem a mondhatom így, a szerelmemnek, és tanácsot kértem tőle, hogy ugye nem haragszik rám ezért? nekem lépnem kell, mert mi nem lehetünk egymáséi bármennyire is szeretnénk. A válasz röviden és hidegen csak annyi volt, hogy légy boldog vele. De annyira szeretném ha elmondhatnám neki, hogy hogyan sikerült a dolog a fiúval. Ez tudom egy baromság és kesze kusza minden, de én benne vagyok nyakig. Nem szeretném, ha nem írna többet. Mindent olyan jól meg tudtunk beszélni. Olyan megértő és kedves.

Hogyan érjem el nála, hogy legyen megértő és ne haragudjon rám. És hogy várom a leveleit, mert olyan jó olvasni őket. és ő az egyetlen, akivel nyíltan megbeszélhettem mindent.

Azt ne írjátok, hogy hü lye vagyok, mert azzal tisztában vagyok. segítség kellene, miként őrizhetném meg Őt, ha csak lelki társnak is.



2013. szept. 22. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyarul azt szeretnéd, ha nem testileg, hanem érzelmileg csalná meg a feleségét veled. Mert erről beszélsz. Akadj le róla.
2013. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem én akartam! Engem bele vitt és belezúgtam.
2013. szept. 22. 10:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit, küldött egy videót...Milyen romantikus, igazán szerencsés vagy, egy álom a pasi :D
2013. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És? Szerinted pl. a gyerekeit érdekelné a lelkivilágod? Azé a nőé, akivel apuci többet foglalkozik mint az anyjukkal? Ha nem akarsz saját magadnak rosszat, szerintem minden kapcsolatot megszakítasz ezzel az emberrel.
2013. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy jó apád levelezget egy hozzád hasonló fiatal, hülye p*csával, aki szét akarja rombolni a családotokat, de legalábbis akar valamit az apádtól. Na, szerinted együtt éreznél a kis csajjal?!

Szállj le a földre, és keress egy normális lelki társat, ne egy ilyen nyomorékot, aki a családja mellett egy kislánnyal levelezget és szédíti...Szánalmas.

2013. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lépj ki belőle...Lehet, hogy most még nem tudnád szétszakítani a családot, de még pár hónapnyi édes levelezgetés, és már a tűzbe is mennél a pasiért, a családja meg nem fog érdekelni.


Egyébként nekem az a véleményem, hogy ha nem miattad válnak, akkor elválnak majd más miatt! A hapsinak inkább szépen át kellene gondolnia, hogy a feleségével miért nem működik...


18/L

2013. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jó, értem, hogy hülye p. nek neveztek, de ő nem egy nyomorék. Ő nem akarja szétrombolni a családját és ezt meg is mondta. És én sem. De volt valaki közületek úgy, hogy szinte összeszorul a szíve és reszket belülről, amikor kinyitja a levelét. Megírtam, hogy nem küldjön, de reggel az az első, hogy kapcsolom a gépet, és félek, hogy jött e levél tőle, vagy sem. És jön, és én százszor is elolvasom.És ilyen boldog és boldogtalan egyszerre hogy lehet az ember. Engem szidhattok, mert én vagyok a hibás tudom, de Ő nem akar rosszat. Őt ki kéne hagyni a szidalmakból.

Inkább azt mondjátok, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy én is boldog lehessek és Őt se bántsam meg. Hogyan lehetne lelkileg együtt maradni, hogy a családja sem szenvedjen kárt ebből a dologból. De különben a feleségét már nem szereti annyira. Csak a családja miatt maradnak együtt.

Én akkor sem akarom szétdúlni, csak őt megtartani, hogy énnekem is jusson egy kis boldogság.

2013. szept. 22. 10:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Lelki társ= hülyeség.

Érdekes volt,amikor azt írtad: "énnekem is jusson boldogság".

Miközben azzal a másik fiúval kapcsolatot szeretnél.

Miért? Így tudod már,hogy ő nem fog adni neked boldogságot?

Ezt a szegény pasast meg arra fogod használni majd,hogy a kapcsolati lelki problémáiddal nem hagyod békén? Elég a baja neki is.

Egy szó mint száz,a korkülönbség miatt nem vagytok egymásnak valók,úgyhogy intsetek egymásnak egy pá-t és ennyi.

2013. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lelki társ ... Komoly szavak ezek ... Vajon látjátok-e egymás lelkét vagy csak egy beteljesületlen szerelmet álcázol ezzel?


Vannak olyan helyzetek, amikor lélektársak nem lehetnek együtt. Ilyenkor el kell tudnunk fogadni, hogy az ő élete másfelé tart, mint a miénk, de a feltétel nélküli szeretetnek ez nem állhat útjába. Talán 15 év múlva, talán egy következő életben egymáséi lehettek. A türelem rózsát terem ...

2013. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ha ez a harmincas pasi mondjuk még csak húsz éves egyedülálló lenne,akkor is csupán lelki társnak lenne jó neked,mialatt összejönnél a másik sráccal,akitől nem remélnél boldogságot. Úgyhogy kár erről tovább filózni.
2013. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!