Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fel lehet gyújtani újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SBPeti kérdése:

Fel lehet gyújtani újra a szerelmet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm bejelentette, már nem szerelmes belém. Előtte lángoló szerelmet érzett irántam, mit tegyek, hogy ez az érzés újra fellobbanjon nála, vagy ez már elmúlt és örökre vége?

2013. szept. 23. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit sem tudsz tenni. Ahogy a kortársai többsége is, a barátnőd is lelkileg éretlenül ment bele a kapcsolatba. Az a bizonyos láng a szexuális vonzalom volt a részéről. Nem lelki alapú vonzalom. Azért múlt el, mert kiaknázta a benned rejlő lehetőségeket. De ez nem a te hibád, mert benned nyilván sokkal több van, csak ezt ő már nem tudja felfedezni, mert az egyszerűbb utat fogja választani: keres egy új alanyt, aki iránt lángoló érzéseket táplálhat. Magyarul olyat, akivel a szex megint izgalmas lesz. Több mint valószínű, hogy ezt az embert már meg is találta, ezért mondta el neked, hogy már nem azt érzi irántad, amit régebben. Felkészít gondolatban a szakításra. Te még tehetsz erőfeszítéseket, de ő már mással lesz, előbb gondolatban, aztán rövidesen fizikailag is.

Ha meg akarod magad kímélni, akkor MOST kell őt kiraknod, mert ennél már csak rosszabb lesz, ha kapaszkodsz belé.

2013. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Sajnos, el kell engedd.

2013. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ha így van, akkor miért mondja, hogy szeret és nem kell neki más, csak én?
2013. szept. 23. 09:34
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el és akkor nem lesz olyan fájdalmas a szakítás majd.Velem is ezt volt.kijelentette,hogy nem szerelmes belém hanem csak szeret már.3 hónapon át küzdöttem,hogy újra fellángoljanak az érzelmei de hiába.Végül elhagyott másért,olyanért akibe szerelmes lett.
2013. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt mondják ha van szikra, akkor lehet láng is.
2013. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

5-ös!

Sajnos ha tűzből lesz szikra, az általában kialszik.

2013. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A csajok a kisebb energiabefektetést igénylő megoldást választják, tehát LELÉPNEK az első adandó alkalommal.

A gerincesebbek felkészítik a régi pasijukat a szakításra, ahogy a kérdező csaja is.

2013. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szakításról itt nincs szó, maradni akar! Csak már nem szerelmes...
2013. szept. 23. 10:01
 9/21 anonim ***** válasza:

A szó és a gondolat úgy aránylanak egymáshoz, mint a jéghegy látható és nem látható része.

Tudom, a remény...

2013. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek.
2013. szept. 23. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!