Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fel lehet gyújtani újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SBPeti kérdése:

Fel lehet gyújtani újra a szerelmet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm bejelentette, már nem szerelmes belém. Előtte lángoló szerelmet érzett irántam, mit tegyek, hogy ez az érzés újra fellobbanjon nála, vagy ez már elmúlt és örökre vége?

2013. szept. 23. 09:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mi is így voltunk az exemmel. Részemről elmúlt a szerelem, de újra kezdtük, hogy hátha. hiába hozta le a csillagos eget is a földről, és hiába követett el mindent, hogy újra a régi legyen a kapcsolatunk, sajnos nem mozdult meg bennem már semmi.
2013. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ezt leírtad! Köszönöm.
2013. szept. 23. 10:09
 13/21 anonim ***** válasza:
Pár hónapja én is így éreztem, és igen, jött is egy másik fiú, aki iránt elkezdtem érezni azt a bizonyos szerelmet, de az az igazság, hogy 5 éve vagyunk együtt és én annyira szeretem a párom, hogy nem tudom elhagyni. Úgy gondolom, hogy ez csak egy pillanatnyi fellángolás volt (és igen, azóta nem is érdekel az a másik) és most jobban szeretem a párom, mint valaha. Nem azt a lángoló szerelmet érzem iránta, mint az elején, de nagyon szeretem, és valahol érzem, hogy mi összetartozunk.
2013. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13-as!

Szerinted menjek vagy maradjak? Szakítsak vele vagy ne?

2013. szept. 23. 10:27
 15/21 anonim ***** válasza:
Maradj, és találj ki izgi dolgokat, amiket nem szoktatok csinálni...
2013. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem, de a szomszéd istállója felgyújtható.
2013. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de annyira látszik, hogy ő már nem élvez semmit... azelőtt ki nem bírt egyetlen percet nélkülem. Ennyire megváltozhat valaki? Szal sajna nem látom már értelmét az erőlködésnek...
2013. szept. 23. 10:34
 18/21 A kérdező kommentje:

16-os!

Értelmes választ/tanácsot kérek, hülyeségekre nem vok vevő

2013. szept. 23. 10:34
 19/21 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Nos tudni kell, hogy én a párommal teljesen őszinte vagyok, ez azt jelenti, hogy még ezt is tudja, amit most leírtam. Gyakorlatilag mindent tud az életemről, én is az övéről. Abba gondolj bele, ha a tiétek egy olyan kapcsolat, amiben ha leülsz vele szemben, és megkérdezed, hogy "figyelj, őszintén, szeretsz még engem? csak engem akarsz?" és erre őszinte választ fogsz kapni, akkor tedd fel a kérdést, és aszerint dönts. Vagy ha nem is kapsz őszinte választ, látni fogod a reakcióját. Mondjuk ha elkezd sírni, valószínűleg bűntudata van és csak azért maradna veled, mert azért nehéz ez a szakítás dolog. De ha látod rajta, hogy komolyan, összeszedetten tud neked válaszolni, hogy pl "igen, átgondoltam, és szerintem nekünk együtt kell maradnunk" vagy ehhez hasonló, akkor megéri vele maradni.

De ehhez szemtől szembe le kell vele ülnöd beszélni, nyugiban és komolyan.

2013. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a szerelem csak egy baromság, marketing szöveg
2013. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!