Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ez nem mindennapi dolog, mert egyszerűen még most sem hiszem el. A párommal már 9 éve együtt vagyunk, házasságot és gyereket tervezgettünk. Viszont a múltkor a szüleinél töltöttük a hétvégét és egy beszélgetésnek lettem "fültanúja". A beszélgetés tárgya tulajdonképpen az volt, hogy a barátom nem vehet el engem feleségül, ugyanis ő Vietnámi, és gondolom nem egy Magyar párt szántak neki. Bár ennek ellenére egyszer sem látta a hazáját, de mégis a hagyományok kötik őt, gondolom.

Segítsetek, mit tegyek?! Tanács, ismerős helyzetben lévők...


N\27



2013. szept. 26. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szökjetek meg
2013. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem semmit sem tudsz tenni...
2013. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta a párom, hogy lefogunk ülni hármasban beszélgetni, és megmondjuk neki, hogy ez nem ilyen egyszerű.

A barátom 31 éves, nem tudom, hogy képes lenne eldobni egy ilyen hosszú kapcsolatot, és újra megtalálni az igazit.

Én erre biztosan nem vagyok képes.

2013. szept. 26. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szarja le a fejüket.. kit érdekelnek, most komolyan??? 9 éve együtt vagytok, eddig nem volt gond? KAPJÁK BE! :D 26/F
2013. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltak gondok, ugyanis volt, hogy vietnámi lányoknak mutatták be, még egészen a kapcsolatunk elején. De ezt ő sem tudta, ugyanis ezt csak az édesanyja akarja. Ami még a legrosszabb ebben, hogy nagyon jól kijövünk az anyukájával, és ő is szeret engem. Tehát nem tudom mi lesz a végkifejlet.
2013. szept. 26. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól kijöttök, persze. A nagyi egy sunyi vietkong, ott fog alád tenni ahol tud. Nem vagy elég jó neki, és ezért lehettek akármilyen jóban, megpróbálja az esküvőt stb. megtorpedózni. Itt jönnek ki a kulturális különbségek, ami hidd el, nem elhanyagolandó. Ha nem tudsz lelépni a pároddal, nagyjából esélytelen az egész. A keletieknél a család szerepe a döntéseknél ég és föld az európai normákhoz képest.
2013. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!