Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? Hagynátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Hagynátok, vagy inkább harcolnátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. 3 éve együtt vagyok/voltam egy lánnyal. Elég nehezen fogadott be a családja. Az édesapja kint él Amerikában, és mivel neki ő az egyetlen gyermeke, havonta elég szép összegeket küld neki.(A "barátnőm ezáltal nem dolgozott még soha). Interneten keresztül neki sem, és sajnos az édesanyjának,nevelőapjának, és féltestvéreinek sem voltam szimpatikus. Máig nem tudtuk,mi volt bennem nekik ennyire ellenséges. De végül, bár meg nem békéltek velem, de nem rondítottak bele a mindennapjainkba. Teljesen jól megvoltunk, mindaddig, amíg be nem töltötte a 22-t. Édesapjától egy repjegyet kapott hozzá, de csak oda. Egy levéllel, miszerint szeretné, ha kimenne hozzá, és mostantól vele, és az ottani családjával élne. Három nap múlva indul. Az fáj a legjobban, hogy esze ágába sem volt megbeszélni velem, minden gondolkodás nélkül rávágta,és közölte hogy kimegy. Amikor feljön a téma, terel. Viszont még mindig nem szakított velem. Lehet arra vár,hogy én tegyem meg,de nekem eszem ágában sincsen.Ennek ellenére, én mindennél jobban szeretem őt. És nem akarom elveszíteni. Ti mit tennétek? Hagynátok, had menjen, vagy "harcolnátok" érte? Köszi előre is!

2013. szept. 29. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd,ennyit ér a csaj.
2013. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagynám. A jólét fontosabb neki.


36/F

2013. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenképp beszélnék vele, hogy mégis mi a terve. Vége, vagy megbeszéli apjával h te is mehess, vagy mi? 3 év, ennyi minimum jár neked...
2013. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha felhozom a témát, egyből terel. Egyszerűen, nem tudok vele róla beszélni. Minap leültem vele, hogy most bizony beszéljük már meg mi is a terve. Fogta magát, felállt és elment. Már hülyének érzem, hogy itt teperek, holott lehet nem is akar velem lenni, vagy...passz, komolyan tanácstalan vagyok.
2013. szept. 29. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Kint jöhet egy igazi amerikai pasi is! Kaukázusi, fekete, latino..



Nem fog erről beszélni.

2013. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) Belegondolni is rettenetes!
2013. szept. 29. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz rá te, hogy akkor vége?! És aztán felejtsd el. Ha neki ennyit ér a 3 év...
2013. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az igazi a pénz mindenek felett tipusú csaj,az neki nem számit hogy téged kidob csak hogy "jól élhessen" kimegy kinntre ,helyedbe elzavarnám a búsba és elfelejteném egy életre.
2013. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!